České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co je to víla, která se mění podle těla? Základní znalosti, které chcete vědět

 

Máte něco, na čem máte zájem? Existují jednotlivé rozdíly v množství brambor, ale tentokrát představíme základní znalosti o himeumu.

"Wonder" Co je to mechanismus?

class = "anchor"> Proč se vyskytuje?

Červ je směs sekretů z děložního čípku a vagíny, staré buňky se oddělí od dělohy a pochvy a tak dále.

Obvykle je bělavý z bezbarvých a průhledných a je lehce lepkavý. Množství se může zvýšit před a po menstruaci, ovulaci, atd. Může dojít k mírnému pachu, ale jinak je normální, že není příliš pach.

Citace: Skincare University

Obrovská role má také důležitou roli.

Jedním z nich je samočistící účinek, což brání bakteriím před chovem v pochvě. Některé z pochvy působením tkaniny je udržována ve slabě kyselém pH 4,5 ~ 5,0, „dobré bakterie“, které den tel.linka bacily zabránil růstu Escherichia coli a Candida houby. Má také úlohu pomáhat hnojení během ovulace. Obalením spermií pomocí kladiva podporuje pohyb k vejci.

Citace: Péče o pokožku univerzity

Ovlivňuje nejen množství, ale i cyklus a ženské hormony menstruace, včetně lepivosti a barvy. Také množství sekrece se mění v závislosti na věku, v době těhotenství, vylučuje nejvíce sklizně, plní úlohu ochrany plodu před bakteriemi.

Citace: Skincare University Když se cítíte jako cizinec, potřebujete více pozornosti než obvykle

Protože menstruace přichází k životu, Někteří lidé ne. Nicméně, pokud máte pocit, že se liší od obvyklého, potřebujete pozornost.

Denní život může být způsoben abnormalitou v puzzle

Vagina je původně mokrá a je snadné zvýšit bakterie, protože je teplá a prodyšná. Pokud žijete bez dozoru, vaše imunita padne a bude snadné infikovat bakterie. A je snadné způsobit abnormalitu ve velkém počtu.

Citace: Healthcare University

Kopyt je věc, která chrání tělo a říká anomálii

Červ má velmi důležitou roli pro ženské tělo . Protože je důležité, když se cítíte neobvyklé nebo neobvyklé, poraďte se s lékařem.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena