České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Bílé jahody jsou velmi oblíbené! Co? Jak jíst jahody v sezóně

 

Bílá jahoda z prefektu v Shizuoka nazvaná "Pearl White" přitahuje pozornost. 1 balení (15-18 zrn) je 2500-3000 jenu a drahé značky jahody, ale volal zápach populární, jako je bílé barvy a sladkými květy se zdá, že ke zvýšení prodeje na obchodních domů. Jahody sezóny jsou nyní známé jako zdravé ovoce, ale ukážu vám, jaká je výživa.

jahody a komponenty pro podporu ženy krásy, které přebývá v jahodové

k jídlu, jak to je, sladké kyselá chuť si můžete vychutnat i ve formě zpracovaných produktů, jako jsou džemy a džusy. Představím nutriční hodnotu jahod, která bude v sezóně od března do května.


· vitamín C
Když je řeč o

jahoda natolik, aby se označuje jako "vitamín C", zahrnuje množství vitamínu C, 5 ~ 6 tablet o Můžete se setkat s potřebným množstvím dne tím, že jíte. Vitamin C pomáhá produkci kolagenu, a to nejen udržet pokožku pevnou, aby se zabránilo produkci melaninu, který způsobuje skvrny a pihy, můžete očekávat, že účinek bělení. Má také antioxidační aktivitu, takže pomáhá předcházet stárnutí, nachlazení a stresu.

Citace: Péče o pleť University


· polyfenoly

jakousi "anthokyanové" polyfenolů obsažených v jahodách, unavené oči a zlepšení zraku očí Má funkci, která zlepšuje práci. Navíc "kyselina Ellagic" má funkci potlačení vitaminu C při produkci melaninu, takže můžete očekávat bělící efekt.

Citace: Péče o pleť University


· vápník, hořčík

"vápník" pro posílení kostí a zubů, ženy v mnoha vidět osteoporózy "Hořčík" hraje roli v prevenci vylučování vápníku z kosti.

Citace: Dietní vláknina s názvem "pektin" obsažené v péči o pleť univerzity


· vláknina

Jahody, střevní akce Tam je práce na zlepšení průjem a zácpa. Kromě toho, za účelem odvádění nepotřebného cholesterolu z těla, můžete očekávat, že snížení špatného cholesterolu v krvi.

Citace: Péče o pleť univerzita

Kromě toho, draslík, což je dobré pro odstranění otoků, byl syntetizován červených krvinek, aby se rovněž obsahují kyselinu listovou, která má funkci zabránit anémie, jahody, žena Zdá se, že se říká, že ovoce bohaté na složky účinných pro krásu.
umýt bez ohledu na
HETA, když si umýt si před jídlem Snažte se jíst v čerstvých

jahod, pojďme se umýt bez ohledu na kalich. Vitamin C obsažený v jahodách, je citlivá na teplo s vodou-rozpustné, se zdá, vytéká vitaminu C z het Wash přičemž část kalichu. Při poklesu svěžesti klesá i nutriční hodnota, takže doporučujeme jíst čerstvé.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena