České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Nastavíme hormonální rovnováhu a usilujeme o řešení menstruačních problémů!

 

Říká se, že porucha hormonální rovnováhy je zapletena do problémů okolní fyziologie. Vysvětlím, jaký hormon má vliv na fyziologii a jak připravit hormonální rovnováhu.
v závislosti na tom, zda
nadbytek a nedostatek hormonu nebo hormonů, které jsou vylučované v

ženské tělo, aby vliv na fyziologické příliš málo, nebo příliš mnoho, způsobují menstruační nepravidelnosti a menstruační křeče Je tu možnost.

estrogen a progesteron

folikul hormonů estrogenu a luteinizačního hormonu progesteronu. Má za úkol zařídit stav ženského těla a pokožky, nedostatečné sekrece z těchto dvou hormonů přináší menstruační nepravidelnosti.

estrogen a progesteron sekrece je menší a amenorrhea a pod-menstruační, tak, že je také častou menstruaci, které se vyskytují v tomto folikulu, což vede k ovulaci bez vývoje. Nadměrná menstruace trvající menstruaci po dobu delší než 8 dní je navíc považována za způsobenou poruchou hormonální rovnováhy.

Citace: Zdá se, že zdravotní péče univerzitní

prostaglandin
ve fyziologickém

hormon, který je vylučován do fyziologických a prostaglandin se zdá být příliš mnoho bolesti .

Hormon nazývaný prostaglandin vylučovaný během menstruace má účinek způsobující bolest a zánět. Pokud je tento hormon vylučován více než normálně, způsobuje silnou menstruační bolest.

Citace: Univerzita zdravotnictví

Jak připravit hormony?

Přijetím odpovídajícího množství nutričně vyvážené stravy můžete očekávat efekt úpravy hormonální rovnováhy.

hormonální rovnováha rušení, ale je také možné, že léčba orálním medicíně, existuje možnost, že nežádoucí účinky se vyskytují, lépe upravit hormonální rovnováhu dietou, většinu rizika a nebezpečí Doporučuji to.

Citace: Péče o pleť University

Například, sójové výrobky nebo se stát náhradou za sníženého ženský hormon, vitaminu B6 a E, nebo je akce pro podporu sekrece ženských hormonů, premenstruační syndrom Má se za to, že zmírňuje menstruační křeče a menstruační bolesti.


případných problémů založil hormonální rovnováhy

problémy vztahující se k fyziologii, je také pravděpodobné, že povede k řešen nastavit vyvážení hormonů. Za prvé, proč se nepokusit se snaží vyrovnat nastavení správné stravy.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena