České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Oční víčka a rty se plícejí kopřivkou? ! "Angioedém" je tichý příznak

 

Urtikaria se vyvíjí na povrchu kůže a je charakterizována svěděním. Angioedém kontrast, ve stavu, kdy je podkožní tkáně je oteklé, zdá se, že je znakem, který hoří s mravenčení než svědění.

je řekl, aby byl schopen vyvinout zároveň jako Jaké jsou příznaky nebo

kopřivka a angioedém „angioedém“. V případě úlů, ale bude otok povrch kůže, angioedém, je stav, ve kterém otok podkožní tkáně.

víček, stává oteklé, jako je náhle rty, jasně chápán stav, který je také oteklé podle vzhledu během několika hodin (edém je dokončena). Velikost od průměru asi 1 cm, se stal obrovský stát asi 10 cm, může nabobtnat až k prasknutí.

Citace: je zdravotní péče univerzitní

od normálu otok se vyskytuje v rozdílu lokálních vlastností je, že je pálení než svědění. Za normálních okolností se zdá, že se často léčit přirozeně od 2 dnů do 5 dnů.

Nebezpečí, když se stane těžkou!

angioedém se často objevují v očních víček a rtů, ale je zde i možnost rozvoje celé tělo.

Někdy je nosní sliznice, bronchiální sliznice, někdy i otok se vyskytuje ve sliznici zažívacího traktu, a objeví se v horních cestách dýchacích, hrdlo ucpané, věci nejsou Nomikome, jako je obtížné dýchání, trávení když se objeví na nevolnost trubice (nevolnost a zvracení), zvracení, bolesti břicha, někdy doprovázené jako jsou břišní něhy.

příčinou potíže s dýcháním a otok horních cest dýchacích postupuje, snižující krevní tlak, protože někdy se dostanou do anafylaktického šoku, jako jsou poruchy vědomí, musíte být opatrní.

Citace: No Health Care University

angioedém se narodil?
těm dědičné

angioedém, říká se, že existují dva druhy získané s úly. Dědičný je vzácný, nejvíce se říká, že je získán. V případě získal, pokud existuje, se může objevit několikrát za měsíc, je také pravda, že se objeví jednou za několik let. V případě, že kurz určit příčinu důkladně odstraněny, tam je také pravda, že se to nebude opakovat.

získal příčinou

· idiopatický angioedém ... příčina není jasná. To představuje polovinu angioedému. Infekční nemoci a psychický stres, jako menstruace, můžete být pravděpodobný výskyt stal podnětem.

· alergický angioedém ... mléčné výrobky, vejce, některé potraviny, jako je pšenice, způsobené alergické reakce na léčiva, jako jsou nesteroidní protizánětlivé léky, které jsou zahrnuty v antipyretické analgetika (NSAID).

· fyzikální angioedém ... teplo, chlad, sluneční světlo, trauma a mechanické stimulace způsoben jako je (umělé) stimulace.

Citace: Health Care University


do zdravotnických zařízení, pokud existuje podezření na angioedému

Pokud se dovnitř a ven z úlů nebo oteklých očních víček a rtů, Existuje možnost angioedému. Kromě toho, když se cítí těžké mít i respirační krku zanášení je, protože se jedná o příznak anafylaktického šoku, vy co nejdříve konzultace.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena