České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Každý den je velká práce! Vzhledem k tomu, point-and-note

 

dítě, když dal ve vaně dítě prospívá metabolismu, koupání, pokud je to možné Nechť každý den. Nicméně, protože až do nehostinné krk dítěte a pas je docela těžká práce popíšeme body a poznámky.

dát způsob lázně dítě

dítě koupání, doporučujeme provést koncentrovaná dovoleno koupat pouze na dítě, pokud je to možné. Kromě toho je dvojí práce, ale rozdělil načasování koupání koupání a matka dítěte, matka se rovněž doporučuje, aby během vlasu dítěte. Je také třeba připravit se na koupání předem.

Připravme si ručníky, měníme oblečení, udržujeme pokoj v teple, než se dostáváme nahý. Je nebezpečné ublížit vaše dítě, když je nahá. Zejména chlad zimní sezóně, šatnu a obývací pokoj, který vás do jisté míry i teplém stavu je rovněž v koupelně, držení těla, jako je důkladná stejně jako v koupelně nebezpečné, když se dotýká dítě se nechá pohybovat mimo dosah Pořiďte si.

Citace: Health Care University


postupu dítě koupání

Před koupáním, prosím, tak, aby se pevně příprava. Převlečení a osušky, například gázou kapesníkem, pořád upraven tak, že může, ale nemusí najít ve spěchu po koupání. Pro procedury koupání viz následující postup.

· dítě
tomto
bude čekat v šatně zabalená do osušky nebo kožní útesu ve stavu jednoho pleny

· meziměsíčně by se rychle oblíbeným

· svléknout do dětských plenek
čelí na zádech na vrcholu kolena

· obličeje, hlavy, lícem dolů dítě Po dokončení mytí umýt a jít

· tabulky v pořadí těla, zpět pokud jste vy nebo
umýt záda, jako hýždě máčet ve

· vana,
být udržována na asi 2 až 3 minuty v horké vodě vlažné, takže není horká bliká dítě

citát: University Health Care

Kůže dítěte je velmi jemná. Dbejte na to, aby nedošlo k dobrému mytí nebo vypláchnutí, což způsobí problémy s kůží, jako je ekzém. Tělo mýdlo a šampon pro dítě vybrat ten, co nejvíce nízké stimulace, doporučujeme těm typu pěnového natáhl jednou rukou.

dítě metabolismus je prosperující a dovnitř a ven je potrhané a červené a omýt z podpaží nebo krku. Prosím, jemně umýt masáž s hojnými bublinkami tělního mýdla namísto mytí.
umýt

dítě, doporučuje jemné gázové oblastí ručník k pokožce, ale stačí umýt přímo v rukou matky, které části těla.

Citace: University of Healthcare

Koupání dítěte je "ironií v krátkém čase" rychle. Je dobré, že nebude Hitakara aby v případě horké sezóna vana, máčet ve vaně, a to i za studena sezóna je omezena na během několika minut, můžete tak učinit rychle zapadnout do 15 minut celkem. Dlouhá doba koupání, jakož i ke ztrátě vlhkosti hodně z kůže dítě, malé dítě z těla než dospělí se snadno návaly horka, bude kulhat.

Citace: Health Care univerzity

Nastavení koupání dítěte je důležité

Takto by předem dolů poznámkami nebo body, můžete koupat bez problémů Bude to jako to. Vzhledem k tomu, že je mnoho lidí, kteří se cítí dobře, když se chystají, dejte si koupel s vaším dítětem jako součást kožní lodi.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena