České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Odkud je vaše únava? 3 typy „typu únavového“ každý rys

 

únava, psychické únavy, mozku únava a a fyzické únavy, bude rozdělena do tří hlavních typů. Zde uvedeme charakteristiky každé únavy.

se nazývá motivace neexistuje žádná „mentální únava“

„mentální únava“ únava, jako je motivace, motivace se stává nízká při pokusu o spuštění něco. Protože nemám na cíl ani motivovat nic, ztratím zájem o všechno, nechci nic dělat.

Když ráno vstávám, cítím se velkou únavou. Tam je také tendence, že spánek je mělký a uspokojivý spánek nelze získat.
je v důsledku stresu na různé tlaky

day-to-day, ale to je do značné míry souvisí se stresem generovaného jako jsou lidské vztahy a problémy mezi nimi. Tento stres je chronický, a pokud to je více než limit, můžete také způsobit nástup onemocnění orgánů, jako jsou duševní poruchy a nadledvin únava, jako je deprese.

Citace: Health Care University

Pro snadné chronické, Za prvé, nebo lobbování eliminovat stres, to vyžaduje evakuaci takové nebo změny tempa.

paměťové schopnosti a myšlení síla nebo porozumění „únavu mozku“

věci, které mají být sníženy, nebo rozhodnutí, „odlivu únavu“ ke snížení intelektuálních funkcí, jako je logicky myslet. Desk pracovat a studovat, atd. Po dlouhou dobu, je unavený z výsledků dojít nerv byl následován napjatém stavu mozku a zrakového nervu. To znamená, že produktivita a efektivita práce ve školách a na pracovištích může být snížena.

paměťových schopností a myšlení, kromě pozornosti a klesat, nemusí být schopny plně projevit kognitivní schopnosti jedince, který má mít takovou koncentraci nemůže být. Navíc, když mozek je napjatá, protože vnitřní orgány a svaly i nadále pracovat působením sympatiku, to může jít nahromaděné únavu na těle.

Jako metodu obnovy, využití pseudo, jako jsou dočasné pitné kofein nebo energetický nápoj, když se zotavit z kořene, cvičení pro zlepšení průtoku krve v mozku, výživy a jídla Zlepšení, změna způsobu práce atd. Jsou účinné.

Citace: Health Care University

psychická únava a mozek únavy také způsobit "fyzické únavy"

"fyzická únava" je únava látka laktátu nebo nahromaděné a je únava, která se vyskytuje u nebo postrádají energii potřebnou k pohybu svalem, ale i duševní únavu a mozek únava je příčinou.

Sval je obtížné se pohybovat, pokud je nedostatečná energie na prvním místě. Také, pokud jsou udržovány jen některé svaly, akumuluje se kyselina mléčná a svaly pracují špatně. Pokud nebudete svaly pohybovat v tomto stavu, můžete se stát unaveným tělem, takže buďte opatrní.

Citace: Health Care University

Kromě toho tělo také není unavený, když mozek vede k únavě, může být stav, ve kterém schopnost těla nemohou být vystavovány.

příznaky jiný subjekt cítí pomalý, unavený nemůže být přijata, přičemž odezva na stimul je nízká, snížení množství aktivity, snížení chuti k jídlu, nepochází z ospalost, závratě nebo točení hlavy, provoz je jako pomalý, day-to-day Existuje riziko zasahování do každodenního života.

Citace: Health Care univerzita je

úzce každý z únavy
souvisejících

psychická únava, mozek únava, fyzická únava. Nikdo z nich není jen vyčerpaný, ovlivňují se navzájem a cítí se unaveni. Silná únava, takže má také dopad na každodenní život, když se cítíte unavení, zkusme vzít pilně odpočinku.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena