České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jaké jsou příčiny a léčba "aftózní stomatitidy", kde se v ústach vyskytuje silná bolest?

 

Pokud máte stomatitidu, může se jednat o "aftní stomatitidu", pokud jde o intenzivní bolest. Takže podrobně vysvětlím, co je to aftní stomatitida, včetně příčiny a opatření.

Co je Aphthous Stomatitis?

"Aphtha" je vřed 5-6 mm, který se může tvořit v ústní sliznici. Tvar je kruhový nebo eliptický, má bílou nebo nažloutlou barvu a okraj je červený. Když se ještě zhorší a velikost se zvětší, nazývá se to vředem spíše než aftou.

I když je vřed vyléčen, je snadné opustit stopu, je to charakteristické, že žádné sluchátka nezůstanou.

Citace: Health Care University

aftózní stomatitida, včetně zadní straně rtů, na vnitřní stranu tváře, jazyk, dásně, atd, můžete kdekoliv v ústech . Existují chvíle, kdy je obtížné mít několik souhvězdí současně, dvě stomatitidy uvízly a staly se velkým vředem.

Nejčastějším důvodem stomatitidy je případ, kdy se ústní část žvýká během jídla a zraněná rána. Faktory se však neomezují na škrábance, nejsou ve skutečnosti jasně objasněny. Stres a únava, když se snižuje fyzická síla nedostatkem vitamínu skupiny B, a růst bakterií v ústech byly také myšlenka způsobit zánět.

Citace: Health Care University


pro léčbu a prevenci aftózní stomatitidy

Toto aftózní stomatitida je v zásadě možné léčitelství v 1 až 2 týdny Sex je vysoký. Pokud se však chcete co nejdříve zlepšit, věnujte pozornost následujícím bodům.

· Vyčistěte vnitřek úst a nechte bakterie snadno chovat. Gargling s sterilizační ústní vodou a ústní vodou několikrát denně je účinný.

Citace: Zdravotní univerzita

· Pojďme zastavit újmu zranění sliznice v ústech. Není dobré přikládat zuby příliš silou. Také zdržujte se tuhého jídla, kyseliny uhličité, ovoce a jiných kyselých potravin, potraviny, které jsou tak horké, že se mohou vyhořit.

· Nenecháme ústa uschnout. Když je množství slin malé, vnitřek úst suší a bakterie mají tendenci se snadno zvyšovat. Pít příliš mnoho alkoholu, jíst rychle, dýchat v ústech v ústech atd., Usuší ústa. Jezte gumu nebo cukr, abyste podpořili vylučování slin.

Citace: Zdravotnická univerzita

Kromě toho je také důležité přezkoumat postupy v oblasti životního stylu a jíst dobře vyvážené stravovací návyky. Zdá se, že můžete očekávat preventivní účinek nejen z příznaků, ale také pravidelným životem s takovými body pečlivě od obvyklého.

Možnost podpisu podpisu
Stomatitida může být známkou některých vnitřních viscerálních onemocnění. Pokud nevidíte zlepšení po několika týdnech, měli byste navštívit nemocnici a poradit se s lékařem.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena