České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Choroba způsobená hlubokými nehty! Co? Jak se s tím vyrovnávám?

 

Nemoci způsobené hlubokými nehty jsou často doprovázeny bolestí a otoky. Také, pokud necháte to sami, bude pokračovat, dokud léčba nebude trvat.

a náchylný onemocnění Fukazume
s

nohy Fukazume, kolem nehtů na rukou a nohou způsobený akutní zánět bakteriální infekce, bolestivé červené a oteklé, „Whitlow „a ,, špička nehtů a strany přilepí na maso kolem nehtů, zdá se, že způsobí příznaky takového způsobit zánět“ zarostlý nehet“. Když

by mělo být jednou Fukazume, bude muset znovu Fukazume, bude to začarovaný kruh. Špička a strana hřebíku jsou velmi ostré a bakterie napadají poškozené místo a příznaky se mohou zhoršit.

Toto onemocnění se může stát komukoli, bez ohledu na věk nebo pohlaví, takže se neodstraňujte.
Ačkoli nejsem vážně nemocný, doporučím časnou léčbu, protože příznaky pokroku budou těžké léčit.

Citace: K dispozici je univerzitní zdravotní péče

správný lék
o „zarostlý nehet“

2 typy léčby jsou obecně dělí na zarostlý nehet. Konzervativní léčba a chirurgická léčba.

konzervativní léčby


čištění se do

postižená oblast a terapie za použití masti, jak se stanoví nahrávání, je způsob, jak opravit pomocí drátu . Navíc antibakteriální interní lék může být užíván, když bakterie napadají.

Citace: Health Care univerzita je

Chirurgická léčba

metody a Ho Onizuka k léčbě namaloval lék, který fenol prostředek narazí na anestezii k palci, jako Kojima zákon Existuje chirurgická léčba. Pokračujeme v léčbě podle diagnózy lékaře specializace v obou případech.

Citace: Health Care univerzity

Whitlow léčby

Whitlow, může být horší stáním myslet na lehkou váhu. Horší a léčba je komplikovaná, protože doba léčení bude trvat dlouho, může se chcete vidět co nejdříve nemocnice.

Když půjdu do nemocnice, začnu identifikací příčinné houby. Je to proto, že se jedná o velký bod léčby, který přesně odliší bakterie způsobující onemocnění. Pak aplikujte nebo užívejte antibakteriální léky účinné pro příčinné bakterie. Pokud je bolesti silná, může být v kombinaci použita zátka proti bolesti.

V každodenním životě je důležitý odpočinek. Vyzkoušejte studený komprese, když je silné červenost nebo otok.

V případě, že hnis ukázalo bílé hromadit pod a okolo nehtů na hřebík, hojí rychleji a pokožka trochu řez uhasit hnis v nemocnici. Citace: Univerzita zdravotní péčeNedělejte /neleťte nehty!

Fukazume příliš snížit hluboko hřebík udržet čisté, zdá se, že mnoho dětí se stal Fukazume při činu kousání nehtů. Zjistěte správnou péči o nehty s rodinou i se sami.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena