České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Nejen antikoncepce! Pill v léčbě endometriózy je důvod, proč používá

 
stala

je špatně v jejich 20s srovnání a progresivně menstruační křeče od okamžiku, pro každého, kdo chce bolest stala silnější, všemi prostředky péče Chci zastavit onemocnění je endometrióza. Zde uvádíme závažnost nevýhodou pilulky, která je považována za účinnou i pro endometriózu.

Jaké jsou typické příznaky endometriózy?
je menstruační bolesti v typických příznaků

endometriózy, bude vidět asi 90% lidí endometriózy.

Za normálních podmínek se endometrium v ​​menstruaci spadne a vylučuje se z těla. Nicméně, endometrióza, protože se zvětší kousek po kousku, aniž by Ika odlupovat s menstruací, se bude zvyšovat na bolest při každém opakování menstruaci.

Citace: Health Care univerzity

bolest as adhezí šíří se postupně zhoršuje, může být dost těžké zasahovat do každodenního života. Někteří lidé mají nevolnost a závratě.

Jaký druh léčby máte pro endometriózu?

Pokud se domníváte, že jde o endometriózu, nejdřív dostaneme gynekologickou kliniku. Zdravotní stav je chirurgická léčba je přizpůsoben případu pokroku, ale pokud to není chirurgie, je ve stavu menstruaci není bude provedeno toto „endokrinní terapie“. Endokrinní terapie zahrnuje následující.
a pomocí

léky nebo pilulky být stejný druh hormonu prostředí v době těhotenství „falešné léčbě těhotenství“, tam je „falešná léčba menopauzy“ do stavu, podobně jako umělé menopauze.

Citace: ne málo lidí, kteří jsou zvyklí na zdravotnické univerzitě

pilulka o výhodách a nevýhodách
se endometrióza

Nyní léčba neplodnosti a antikoncepci Jak funguje pilulka na endometriózu? Pro

progesteronu, který je obsažen v tabletě, což je také hormon, který způsobuje menstruační bolesti, není to, že pilulky by potlačit sekreci progesteronu.

Proto se pilulky někdy používají ke zlepšení těžké menstruační bolesti a hypermenstruačních příznaků endometriózy. Existují jednotlivé rozdíly v účincích, ale některé menstruační bolesti mohou zmizet v závislosti na osobě. Kromě toho, protože endometrióza je ovlivněna množstvím menstruace, lze očekávat, že zabrání progresi endometriózy.

Citace: jak je zdravotní péče univerzitní

nevýhodě, „je třeba vzít v téměř každý den (tři až čtyři týdny za měsíc),“ nelze použít „kteří chtějí otěhotnět.“ "Pilulka užívající kuřáky zvyšuje riziko trombózy".

Pokud je léčba endometriózy jsou bolest, které nemohou být potlačeny v

pilulky v souladu se stavem, chirurgický zákrok, protože se považuje za příznaky zhoršení lze považovat. Chcete-li pokračovat v léčbě s pilulku bez chirurgického zákroku, protože opět příznaky při ukončení léčby, je pravděpodobné, že k pokroku, je třeba jít ven pomalu a pečlivě při dodržení uplyne až do menopauzy. Promluvte s doktorem a rozhodněte se o způsobu léčby.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena