České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Kim Kardashian je blázen! Pokuste se celý tvar těla s švihadlo

 

Hollywood celebrity Kim Kardashian je, co dělá výcvik, který používá švihadlo, aby se chlubit krásy těla vydala snap chat. Švihadlo trénink je oblíbený ona je, Říká se, že těžké v noci po noci švihadlo doma v tréninku. Představím dietní efekt skokového lana, který je plný osobností.


toho důvodu, že skákání přes švihadlo se říká, že je účinný při dietě

„švihadlo“ je v pořádku trénink, který zahrnuje také sportovec. Místo nebylo vybráno, nástroj, také proto, že nepoužívá jen provaz, snad šikovný způsob strava snadněji pokračovat. Pokud skočíte lano diety, zdá se, že je dobré začít od 10 minut.

Vzhledem k tomu, švihadlo bude aerobní cvičení je celý pohyb těla, protože funkce srdce a plic se zlepší svalové práce bude svaly nás do role čerpadla, která nese krev, často výsledkem krevního oběhu Metabolismus stoupá. Jak se metabolismus zvyšuje, energie, kterou lze spotřebovat, se zvyšuje, takže vede ke stravě.

Citace: Univerzita zdravotní péče


Můžete zkrátit stehno se skokem?

švihadlo, jestli vymyslel, jak se skákat, je možné efektivně trénovat stehenní svaly, to je také očekává, že cvičení stehna tvar-up efektem.
protože i svaly funkce čerpadla nést být posílena krve a lymfy, že výzva průtok krve a lymfy, povede k odstranění otoků. Jinými slovy, švihadlo, stehno štíhlý „tuk-pálení“ nezbytné pro „budování svalů“ tři beaty, které jsou uspořádané v „bobtnání rezoluce“. Je to velmi účinné cvičení, které má tenké stehno.

Citace: Health Care University

Avšak jelikož švihadlo opakovat skok, silným otřesům k tělu, kotníku a kolene, prosím, nezapomeňte, že zátěž k pasu je náročné cvičení. Nebo nošení vysokých odpružené boty, navíc k provádění švihadlo na povrch půdy a trávníku, nebo provádět světlo strečink před cvičením, po ukončené Zkuste si udělat masáž nohou a protažení.

atraktivní
celebrit návykové švihadlo

nebo by se přenáší přitažlivost celebrity návykové švihadlo dietu? Je trochu překvapivé, že celebrity, jako je Kim Kardashian, dělají také výcvik skokového lana. Všemi prostředky, zkuste.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena