České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zvyšuje objem mléka! Co? Typy bylinného čaje a práce na těle

 

Pro kojené matky je dobré nebo špatné mateřské mléko důležitou otázkou. Zde vezmeme čtyři druhy bylinných čajů, o kterých se říká, že zlepšují mateřské mléko a vysvětlují poznámky, jako je práce, doba, během které je lepší ne pít.

bylinný čaj Napijme zvolit typ

bylinné čaje, že neobsahuje kofein, rovněž však zdá, je často stejně dobré pro tělo pít, těhotné ženy pít Existují také některé typy, které jsou lepší.

Non-kofein také obsahuje dobré složky pro tělo, ale péče je nezbytná, protože existují bylinky, které se chcete vyhnout během těhotenství. Například šalvěj, citrónová tráva, rozmarýn apod.

Citace: Zdravotní univerzita

Bylinný čaj pro kojení?

Bylinný čaj, o němž se říká, že podporuje mateřské mléko, je následující. Známe vlastnosti a čas, abychom se nemohli pevně pít.

nejen ke zlepšení výkonu malinové listí

mateřského mléka, protože tam je akce pro zdravé nálady snadno poporodní mateřské zotavení a na podzim, je bylina doporučeno pro porodu.

Citace: Zdravotní univerzita

Vitamíny, žehličky, minerály jsou hojně zahrnuty. Vzhledem k tomu, že má funkci zadržování dělohy, necháme se užívat léků od počátku těhotenství.

Nettle

Jak se nazývá "krevní tvorba bylin", má účinek zvýšení čistění krve. Vzhledem k tomu, že je bohatý na vitamíny, vápník, hořčík a železo, byl už dávno používán jako doplněk výživy po porodu.

Citace: Zdravotnická univerzita

Nechceme ji užívat během těhotenství, protože Nettle také podporuje stimulaci dělohy.

The „pampeliška káva“ popularity jako pampeliška

kávy bez kofeinu, je laktogenní (příjmy) opatření, která podporují sekreci mateřského mléka pro podporu krevního oběhu Tam je.

Citace: Healthcare University

Nicméně, prosím, vyvarujte se pití, jestliže tam je rostlinná alergie Asteraceae. Fenykl, který aktivuje ženské hormony, říká, že zlepšuje mateřské mléko.

Citace: Health Care University

, protože existuje možnost, že je nepříznivý vliv na plod, pojďme se zdržet pití během těhotenství.


jejich vlastní ústavy a bylinné čaje, který se shoduje s fyzickou kondici

​​bylinný čaj je také dobré věci v mateřském mléce, jako jsou ty, které nejsou vhodné pro těhotné ženy, je široká škála. Navíc se hodí k ústavě a podmínkám, může se to nehodí, takže se prosím poraďte se svým rodinným lékařem a vyberte typ, který chcete pít.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena