České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Worrisome! Co je příčinou a péčí o sebe "dostat spoustu pocení potu"?

 

Nemáte problémy s pocením? Kromě potních žláz je to místo, kde se snadno potíte v těle. Chcete-li znát příčinu boční potu vyjdou ve velkých množstvích, pojďme se šikovně datování stranou pot.

nežádoucí pot vyjde ve velkých množstvích

Kromě originálního díla kromě regulace teploty těla, který přichází na lidské bytosti, ale existuje několik důvodů, proč strana pot vyjde ve velkých množstvích zástupce Představím některé věci.

pocení
duševním stresem


veřejnosti v době napětí, jako je řeč, boční a dlaně pod vlivem sympatických nervů, které ovládají potních žláz , Pocení na chodidlech nohou atd. Toto se nazývá "duchovní pocení".


Citace: Péče o pleť University


Můžete také vyvolat pocení, je náchylný k začarovaného kruhu by vždy pot ze strachu, že .

Tam jsou ty, které by si koupit velké množství potu v jednom z příznaků dopadu

Menopauza hormonální rovnováhy v důsledku menopauzy.
jejich vůli a pod vlivem


hormonální rovnováhu, existuje případ vychází pot, bez ohledu na teplotu. Obličeje a krku, a ústřice podpaží, pot, jako vodopád ve středu horní části těla, jako je rakovina prsu, ale ruce a nohy jsou chladné, aby se vyznačuje.


Citace: as stranou pot opatření

stranou opatření potu, které můžete udělat s péči o pleť univerzitě

sám, ale zdá se, mnoho lidí používá antiperspirant , Existují protiopatření proti pocení kromě toho, co mohu udělat sám.


mějte na paměti, že správné stravovací návyky


povědomí o osobu nevyváženou stravou s dostatečným předstihem vyvážené stravy vyvážené, větší zácpy tendenci ke zlepšení zácpy ti z masa centra je také zvýšit množství zeleniny zlepší zápach. Předávkování živočišných bílkovin a lipidů je NG, japonská jídlo se doporučuje více než západní jídla. Kromě toho, koření, alkohol, tabák, pot vůně zlepšení bude negativním faktorem.


Citace: Péče o pleť univerzita

>
používat postranní pot podložky a boční pot na vnitřní


podpaží potu spodní prádlo, muži Pro ženy jsou na trhu k dispozici různé typy. Nebo byly znělo nepravděpodobný kroucení na vnější, nebo mají vynikající absorbující vodu rychleschnoucí, od těch, nonšalantní také potit blok, se kterým je spojen, pro ty, kteří budou absorbovat pevné pot ve velikosti reliéfu, typ je také bohatá .


Citace: Péče o pleť University
konzultaci s zdravotnického zařízení při úzkosti
of

podpaží pot potíž je velmi Je to také delikátní. Pokud jste nervózní mít opatření, můžete také konzultovat do zdravotnického zařízení, pokud máte vážné obavy o zasahování do života ze dne na den.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena