České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Bude to bolet a skočilo i přes sebe! ! Jaké jsou důvody, proč se nohy držely uprostřed noci?

 

spaní náhle rybolov nohu, když jsou, myslím, že u některých lidí je zkušenost, že jste se probudil. Proč jsou nohy uvízlé při spánku, i když nejsem intenzivně cvičit?

Co způsobuje, že se noha drží uprostřed noci?

tele sval náhle nohou během spánku, může křeče vznikají nebo (křeče) a kontrakt spolu s intenzivní bolestí. Xinhai tato bolest alespoň jednou je v některých případech dojít mnohokrát během jedné noci, to se může stát při poruchách spánku.

nohy révy během spánku je, že i lidé, kteří nemají ani lidé, kteří mají obvyklý pohyb stane bez ohledu na to. To znamená, že vinné nohy během spánku se předpokládá, že je příčinou, která je odlišná od doby, kdy réva nohou nadměrným nadužívání svalů v době rychlého pohybu.

Příčinou je pokles toku krve způsobený pocením a chlazením. Zvláště během spánku má tendenci být špatný oběh, o němž se říká, že zvyšuje riziko lepivosti nohou.

Citace: nebo spal zdravotní péče univerzitu
tlačítka

chlazení Tsukeppanashi a nebo spí bez futonu, vede ke špatným krevním oběhem studené svaly. V důsledku toho se říká, že svaly mají tendenci kontrakvat a nohy mají tendenci být snadno spojeny.

Když se mé svaly sníží, budou nohy uvízlé?

Zdá se, že snadnost nohy a množství svalů jsou irelevantní. Lidé, kteří mají sklony k nohám při spánku, mohou svalovou sílu snížit.

Svalová hmotnost celého těla se s věkem snižuje. Pak se nejen atletické schopnosti snížil, přísun živin, jako jsou vitaminy a minerální látky již nebude dobře jdou ze skutečnosti, že klesá spodní části těla průtoku krve. Potom, způsobovat únavu svalu v životě nemáte tolik cvičení, bude riziko révy nohou během spánku ještě zvýšit.

Citace: Zdravotnická univerzita

Možná nemoc je skrytá! Co?

Existuje možnost, že některá onemocnění mohou být příčinou toho, že se mé nohy přilepí.

nebo necitlivost v rukou a nohou vedle nohy révy to, nebo způsobit otok, pouzdro, diabetes a onemocnění ledvin poruchy chůze je u Vás objeví, herniace disku, mozku myokardu, Ya páteřní kanál stenóza Je podezření na obstrukční arteriosklerózu atd.

Citace: Health Care University

, pokud jde o péči, i když ani
konzultovat specialista

noha byla zima, ztuhlé nohy znovu a znovu Může to být příznak jiných onemocnění, například když se to stane. Pokud vás to týká, co nejdříve se poraďte s odborníkem, abyste přijali vhodná opatření.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena