České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Chcete-li zůstat pohodlně v menstruačních dnech! Správný způsob použití hygienické vložky

 

Víte, jak správně aplikovat hygienickou vložku? Přestože v menstruačním období existuje mnoho problémů s choulostivými zónami, může být zabráněno tím, že se správně připojí a použije ubrousek.

Základní
o tom, hygienické ubrousky

Hygienická vložka používat dát těsnící povrch vložky do šortek. V případě peří, které by měly být připojeny ... Mohlo být mnoho lidí, kteří utrpěli. V podstatě se říká, že jej můžete připojit k nejtenčí části.

Pro ty s peřím nastavíme peří na nejužší část rozkrokové části (část) šortky. Pokud je rozkroková část zdvojnásobena, vložte do ní křídla.

Citace: Skincare University


Módní myšlení o prodyšnosti

Různé potíže se často vyskytují během menstruace. Pokud vlhký stav pokračuje se sekrecemi, výměna je někdy nejčastější, protože bakterie se množí a snadno způsobují potíže. Zdá se také, že můžete pohodlně strávit tím, že věnujete pozornost výběru materiálů pro oděvy a ubrousky.

citlivé zóny, ve srovnání k jiným místům, pro slabé bariérové ​​funkce tenké rohové vrstvy kůže, je také citlivá na malé stimulu. Jakmile uzavřených ubrousky a prodyšné špatné spodního prádla, punčoch a podobně, Mure macerace je kůže, bude zranitelný.

Citace: Skin Care University

ubrousky na výběr je také důležité

Také možná budete chtít být opatrní, aby módy vybrat ve fyziologii, aby se předešlo ucpání . Pokud se jedná o styl nohavic, prosím, uvolněte se, prosím, zdržujte se používání punčoch a punčoch. Dýchatelnost jemné zóny se zlepšuje a můžete očekávat účinek zabraňování páry. Výběr husté ubrousky je také považován za prodyšný.

Protože tenké ubrousky jsou snadno utěsněné jemnými zónami, doporučují se silné a hrubé ubrousky. To usnadňuje prostor mezi kůží a ubrouskem, a tím zlepšuje prodyšnost.

Citace: Péče o pleť University

V poslední době přitahuje pozornost také dobré látkových ubrousků dotknout prodyšné. Pokud trpíte problémy s delikátními zónami, proč to nezkoušíte.

pohodlné

během menstruace, které se často cítí nepohodlně v různých nápadů, ale přirozená věc, která musí být zeslabovaný dlouhou dobu, pokud je žena. Prosím, udělejte to správně, zkuste to použít, vyzkoušejte nové produkty a snižte problémy.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena