České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Nejenže to bude vypadat hezky!

 Pokud trénujete své břišní svaly, můžete získat těsný pas a čistě zlomeninu břišního svalu. Nicméně, efekt získaný z tréninku abs není jen vzhled.

Můžete očekávat, že vliv zácpy eliminován, pokud Kitaere mohou být

sit-ups očekávaný účinek zácpa vyloučeny. Kromě toho, mírné cvičení je podporováno prokrvení, působící na vegetativní nervový systém vede také ke zlepšení funkce trávicího traktu. Může být řečeno, že je bezpečnějším způsobem než spoléhat se na medicínu zácpy nebo doplňky.


Pro hladkou defekaci je nezbytná síla břišních svalů. Protože slabost v břišních svalech nemůže zmařit. Také, jak se střevní svaly stávají bez napětí, peristaltika je oslabená.


sedět-up v tomto smyslu, a to bez použití speciálních nástrojů, řekl bych, že je to efektivní zácpa opatření, která mohou být v krátké době.

Citace: Health Care univerzita jelze očekávat vliv na zlepšení viscerální ptózy

školení „Doroin“ je, jako gastroptóza a střeva hypofýzy Pokkoli může zlepšit účinek zlepšení žaludku. Vzhledem k tomu, že je snadné trénovat pouze nerovný žaludek, když dýcháte hluboce, zkuste to všechno.


Tento trénink může trénovat vnitřní sval (příčné břicho) k fixaci polohy vnitřních orgánů. Když si na to zvyknete, začleňte tuto váhou při chůzi, dostanete vyšší efekt.


Citace: Health Care University
na Doroin způsob

Za prvé, rovně ve stavu, ve kterém páteř je prodloužen Pojďme stát. Buďte opatrní, když se váš pas snadno narovná, když otevřete hruď příliš. Poté nafouknout velké břicho, zatímco sání pomalu dech, nebude dent žaludek, dokud depresi je solar plexus uzavřít žebra, zatímco plivat pomalu.


V této době se také anus utáhnout zatímco vydechování, bude dále svaly pánevního dna se používá utažením s důrazem na jeho zádech. Tento sval je podlahou trupu, stává se důležitým svalstvem, který zabraňuje viscerálním poklesům. Jsou-li použity svaly pánevního dna, pod pupkem, obsahuje vědomí až 10 centimetrů méně než na břiše, takže pojďme zpomalit dýchání.


Citace: Je-li zdravotní péče univerzitní


ve stavu zapuštěné žaludku, mějte jej po dobu 30 sekund. Pokračujte v dýchání, utáhněte žaludek, hýždě a konečník. Doporučuje se pokračovat v tomto tréninku 10 až 20krát denně.

Pokud Kitaere sedět-up s jednoduchým Doroin které lze

ženy temperované na sit-up v ještě vně žaludku je také čistá, můžeme očekávat zlepšení zácpy eliminovat nebo viscerální ptóza. I když je to krátké období, je důležité pokračovat pravidelně. Pojďme krásný vzhled a obsah hezky.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena