České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Muž učitelka školky RyU učí! Vymyslet zabránit nehodám na dítě v domě

 

poranění dětí, ale je vlastní, ale je lepší méně Nante zranění nebo bolestivá zkušenost času dítěte!

Ze zákona prevenci nehody, která je ve skutečnosti praktikuje iv mateřské škole až profylaxi tentokrát představíme znalosti, které mohou být okamžitě uvedeny do praxe, i ve svém domě.

anti-tip od nohou!

nebo v případě

malé děti hodně příčinou pádu věděl často zraněn na podzim? To znamená, že je pravděpodobné, že jeden z hlavních faktorů, které snadno zlomit bilanci ještě batole. Níže

děti zvýší věci, které se mohou stát příčinou pádu.

· proklouznout sami chodili na podlaze, zatímco na sobě dolů byly tyto kroky na (hračky), ponožky narazil k lidem a věcem, které mají být přijata nohu, trochu krok ztratil rovnováhu

jedinou příčinou, že se může objevit i v případě mateřské školy i v případě domu, tam je ve skutečnosti, že tyto věci se staly příčinou vaše dítě mělo pokles maminka táta by také bylo mnoho.

, že v případě domu klesá tím, že udeří člověka, nemusí to může být relativně méně než mateřské školy, kde vaši přátelé jsou mnohé.

trochu hrbolatá stejně, ale dítě si myslím, že se stará o každé domácnosti na prodej

krok za krokem, je riziko tohoto kroku není nic „vyčnívá a to není jen říct, že snadný zakopnutí v části“.

malé děti, a to zejména na procházku pokusit 1-letý je start, malý „rány“ a „Hinnda část“ pro dospělé byt cítí také, způsobí zničí rovnováhu.

Například nebo položením podložky ve školce, které je umístěné ve vnějším rámu rohože, zda je nebo není jeden centimetr podlahy a rohoží, to velké riziko pádu je i pro děti o krok Tam je.
Myslím, že

váš domov podlaha je také případ, a proto nebolí, i když Dari spadl děti, pokud si jsou lemovány vysokým měkkým měkkou podložku s opatrností.

Je-li, že v depresi, že odpružení je vysoká, nohy se těžiště bude klesat hluboko. Je to právě rovnováha je špatná, není nelze považovat vést k pádu.

prevence popálení nálepka je platná!

V kamnech nebo kuchyni, ať už na místech, kde hrozí nebezpečí popálení je zkušenost, kterou omylem hoří spíše než
Sims

máma a táta dokonce jednou nebo dvakrát označit Myslím. Bolí to, a pak Jin Jin, ale bude to také poněkud smutný pocit.

Aby se nenechá takovou myšlenku na děti, na místo, kde existuje riziko popálení doporučujeme, aby si dát „značku“!

kuchyňská linka, sporák, umyvadlo, elektrické zásuvky a tabák
lázně, spotřebiče

tabáku a ublížení na zdraví dvojitým průtokem dýmu, pokud je to méně než 2-letý byl jedním z rizikových faktorů SIDS (syndrom náhlého úmrtí). Takže, kouří cigaretu pryč z místnosti s dětmi, pokud v případě, že je obtížné nekuřácký, kouření oblasti by bylo dobré.

V místě, kde je možnost dalších popálenin, možná budete chtít dát nálepku nebo pás z jeho místo informuje nebezpečí pro umístění okolo přibližně dva metry od „památka“.

rovněž informoval o v tom, že existuje riziko popálení, že vizuálně dětem se nechal navržen tak zdá být na pozoru.

Léčba popálení!

Bez ohledu na to, kolik, jak si dával pozor, myslím také, že může dojít k popálení. Takový jak to je, „Je-li čas“ by měla být přidána do příslušné akce na chvíli pevně hlavu metodu pro léčbu dětí s popáleninami.

Základní ošetření popálenin je ihned chladit část hořet. Nebo ochladit pod tekoucí vodou, pokud drobné popáleniny, možná budete chtít ochladit pomocí ledový obklad.

up pravidlo neexistuje žádná bolest, v případě, že i nadále ochlazovat 20 minut až 30 minut, v závislosti na případu, nezapomínáme ani na Voice over, jako dítě může být klid.

V případě, například když vy nebo já na sobě teplé vody z vrcholu na sobě oblečení by neměla být svlečený. Chill zatímco postižená oblast s tekoucí vodou zůstává oděvů.

Mimochodem, list pro chlazení používá, když přišlo teplo ven mít žádný vliv na popáleniny, které složka, která je součástí nesmí být použit, protože také věřil, že bolest se stává silnější.

Burns síla je rozdělena do hloubky státu. V nejslabší hořet to je v pořádku, v metodě léčby v rozmezí od domácí péče, jako je popsáno výše. Zdá se však, puchýřky nebo postižená plocha zabarvení (skládající se z bílých a černých) se stala tak silné popáleniny Pokud jste viděli, pojďme přes ulici vychladnout asi 15 minut na postiženou oblast s tekoucí vodou do nemocnice.

chránit děti před nepozornosti, například padající předměty „těsné minutí“!

nebo děti bezpečnost máte máma táta, který ví zabránit
dospělých péče a soucitu

„skoronehod“? Možná to může být v práci.

a „téměř došlo k havárii“ znamená, že by bylo, že existuje riziko v něčem žijící a pracující „Hiyatto nebo“, zaznamenává, že když „se stal ha“ Jedná se o jednu z metod prevence nehod.

Například, pokud byste mohl tabulka šicí stroje doma, jehla se zapomněl dát pryč jen jeden. Potom nebo „ha“ vědomi věcí sami, máte dítě, tam byl, že mají v ruce „Hiyatto“ scény.
nebo

Možná děti dostal bodl tělo s jehlou, to může měli Datte že by polykat. Taková věc by neměla být! Buďte opatrní! Vyplňte poznámky k „těsné minutí“, když jsem si myslel.


Termín: 〇 Může 〇 den sto kdy se situace: zapomenout odložil jehlu jeden po šití. Poté si děti uvědomí, že je drží v rukou. Budoucnost: opatrně, aby zjistili, zda existují nějaké zapomenuté sestry po šití. Aby bylo možné provést šití v nedosahuje dětem rukou stolu. Atd.

a odraz ohlédnutí napsal tímto způsobem notebooku. Že hodinky jsou velmi podobná tomuto zvyku, aby nedošlo k zapomenout na jejich chování.
Takže

, jen ohlédnout nejen, možná budete chtít, aby bylo možné opravit hlubší paměti, než je k vyplnění notebook.
na
Přehled vypsaných

Tentokrát dítěte s možností doma nehody, ani na nápravu a léčbu cestě, a já se nechal zavést metodu prevence.

Nehoda je to, co přijde do chvíle, která přišla na mysl představu o „neformální moment“ a „No, přechodné“. Zároveň znovu zkontrolovat, že jste opatrní od obvyklé, zkuste použít dobrý stejně jako s vědomím, že jsem dovolil, aby zavedly tento čas. Lze předcházet zraněním, aniž by selhat v dospělém péči a vynalézavost kolem!

ještě trochu nedbalost nebo „No, dobře, nebo“ Vzhledem k tomu dojde ke zranění, ale byl zaveden teprve po popáleninách, při způsobu léčení různých zranění, není třeba propadat panice, případ nouze Prohlédněte si to.

(Writer /RyU)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena