České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Mám horečku, ale chlad? Horečka Je to skutečně existuje způsob, jak zjistit

 


na bolestivé prostě nemůže zastavit kýchání a rýma

V sennou rýmu, a je generován teplo bude více bolestivé. Ale proč máte horečku i se sennou rýmou?

příčinou
výroby tepla v senné rýmy

stal zánět vyvolal nos, se zdá být schopen ohřívat kyslíkem se neposílá dost mozku.

V tomto případě často následuje po dlouhou dobu, je low-grade horečky, jako je nachlazení tažení na začátku, a to iv klidu je, když jste v domě, jako low-horečkou, když jdete ven vyjde, příznaky se liší od chladu Odjedu.

Citace: Zdraví University Care

Jak identifikovat
senné rýmy a nachlazení

kýchání, výtok z nosu, bolest hlavy, zvýšená teplota, například příznaky objeví to bylo podobné nachlazení Také mnoho senné rýmy. Self-judgment je obtížné, a existují případy, že to byla vlastně senná rýma, pokud byla ošetřena chladem.

rozlišovat v rýma státních

příznaky jako „senná rýma“, který je podobný za účelem zjištění, dále jen „za studena“ na vlastní pěst, nejprve zkontrolujte stav „teče z nosu“ Shitemima Podívejme se. Rýma se v době, kdy za studena, a to i těch, které jsou transparentní a hladké v počátečních příznaků, změny na to, co bylo hustý žlutý lepivý po několika dnech. Nicméně, když máte sennou rýmu, budete mít suchý, řídký nos.

Citace: V případě výtok z nosu, kde je univerzitní zdravotní péče

lepkavý chlad, rýma bez dovolení povislá přijít hedvábně pravděpodobné, senné rýmy. Pokud se dostanete zmatek o tom, zda se jedná o zimní nebo sennou rýmu, ověřte si, prosím, svůj roztržený nos.

i počet

kýchání podle toho, kolikrát kýchání bude ukazovat rozlišovat sennou rýmu a nachlazení.

Existují časy, kdy můžete posoudit podle počtu kýchnutí. Kýchnem, když mám zimu, ale jako se sennou rýmou, často se mnohokrát nechodím sem a tam. Pokud kousáte mnohokrát jako záchvat, můžete si myslet, že možnost senné rýmy je vysoká.

Citace: počet zdravotnického univerzity


Pojďme řešit včasné léčby

rýma a kýchání, můžete zkontrolovat, sennou rýmou nebo studený. Avšak ve vzácných případech může dojít k alergii na pyl a k chladu současně. V takovém případě se nemůžete soudit sami sebe, a tak dostat lékaře odpovídající lékařskou péči.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena