České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Snížená imunita vede k infekci! Co?

 

Candida napadení houbou trasa „Candida“, je pravděpodobné, že růst abnormálně, že obranyschopnost organismu se snižuje. Je důležité udržovat pravidelnou každodenní a vyváženou stravu, aby imunita neklesla z obvyklých.

Co je Candida houba?

Candida bakterie způsobují různé poruchy proliferací. Typická je "genitální kandidóza", ale dalšími jsou také "kandidóza kůže" a "ústní kandidóza" atd.

„Candida“ je bakterie rezidentní přítomné, například v lidské kůži a trávicího traktu, dámské sliznice pochvy (vaginální sliznice). Za normálních okolností, nemá nepříznivý vliv na tělo, abnormálně proliferující když hormonální rovnováhy nebo snížena zhroucení imunity, může vyvolat příznaky něco.

Citace: Health Care univerzity

„self-infekce“, jak se infekce trasy infekce trasy genitální kandidóza

budou považovány Nejběžnější kandidóza. Zejména proto, že se často jedná o imunita je narušena, když jste trpí nemocí, jako je těhotenství a diabetes, to je řekl, aby byl snadno pěstovat.

Candida, sliznic a kolem zažívacího traktu genitálií, protože trvale přítomné bakterie přítomné, jako jsou kůže, jsme také uspořádali zdravého člověka, který nepochází z příznaků. I nesmí mít nepříznivý vliv obvykle, špatné zdraví a přepracování, jako je abnormálně proliferujících a odolnost těla se snižuje stres, může to způsobit řadu příznaků v těle.

Citace: Zdravotní univerzita

Infekce způsobená sexuální aktivitou?

Říká se, že je nepravděpodobné, že sexuální aktivita bude nakažena kandidózou. Avšak ve vzácných případech, pokud imunitní systém těla klesá, existuje riziko infekce.

Pravděpodobnost je asi 5 až 10%. Zvláště sexuální styk, kdy trpíte genitální kandidózou, je náchylný k infekci. Vzhledem k tomu, genitální v případě mužů se obnažil, když kapka pevně promyt takovým sprchou po pohlavním styku, ale jinak nemohou být infikovány ve většině případů ze skutečnosti, že lidé fimózy smýt těžší, infekce Někdy to jde. Zdá se však, že v drtivé většině případů jsou případy infekce žen od mužů.

Citace: To je normální flora zdravotní péče univerzitní

důležité
nesmí snížit obranyschopnost organismu

Candida houba, která každý vlastní. K prevenci genitální kandidózy je důležité snížit imunitu. Obvykle se snažte nehromadit stres a přepracovat a snažit se žít v běžném životě.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena