České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Více než rok na léčbu! Co? Jaká je příčina těžkopádného "nožního chodidla" a léčby?

 

Noha sportovce, která má asi 12 milionů pacientů v Japonsku. Více než 40% z nich je údajně starších 60 let. Seznámím se s příčinami nohou sportovce a jeho ošetření.

Co je atletová stopa?

Příčinou atletické nohy je typ formy nazývané houba kůrovci (gakushin). Dráp pásový opar houba se vyskytuje po zadání v nehtů na nohou (onychomykózy) je v Japonsku se říká, že to trvá osobu také asi 12 milionů lidí. A jakmile se vyvine, je to onemocnění, které nelze snadno vyléčit.

I když nejsou k dispozici žádné subjektivní příznaky, jako je svědění a bolesti, protože neexistuje žádné nervy na hřebíku, je stlačen, když je příliš tlustá nosit boty, můžete cítit bolest.

Ve většině případů už trpí nohou sportovce (noha tinea), a vyvíjí se z něj infekce. Jelikož noha sportovce má také vysokou možnost rozptýlit houbovité onemocnění z postižené oblasti na jiné místo, doporučujeme předčasnou léčbu.

Citace: Zdravotní univerzita

Co je léčba nohou sportovce nohy?

Léčba atleotomie nehtů začíná nejdříve diagnostikou a konzultací lékařem specializujícím se na dermatologii. Diagnóza by měla být provedena nejen pouhým okem, ale také mikroskopem. Pokud jde o metodu, odebere se část hřebíka podezřelé části a houba kůrovce je potvrzena mikroskopem. Protiplísňová činidla zahrnují perorální léky a vnější přípravky, ale v případě nohou sportovce nohou je základem léčba vnitřním lékařem.


Léčba vnitřním lékařem Vnitřní lékařství Lamyseal tableta, Itritol tableta, je v současnosti používán hlavně. Obě léky mají účinnost proti nohám atlanty nohy až 90%. Vnitřní lékařství zůstalo dlouho v hřebíku, je možné zabít houbovité onemocnění v zádech, které nedosahuje s vnějším lékařem.

Ale protože to je lék, který může zatěžovat játra, budeme pokračovat v léčbě v pravidelných intervalech.

Citace: Zdravotní univerzita

Co je léčba externím lékařem?

Léčba topickou medicínou je považována za méně účinnou pro nohy sportovce nohou (kožní onemocnění). Podkolenka pro nehty (tinea unguium) je proto, že nedosahuje aktuálního léku, protože houba nákaza napadá daleko do hřebíku.

Nicméně, v závislosti na příznaky, může být možné očekávat dostatečné účinky i při topické medicíně, takže nechte lékaře zvolit léčivý přípravek. S vývojem antifungálních činidel lze očekávat další účinek.

Říká se, že doba, po kterou se všechny lidské nehty mění, je asi 6 měsíců s palcem nohy, asi 1 rok s malým prstem. Z tohoto důvodu, až do úplného zotavení nehtové mykózy nohou (onychomykózy), aby pochopili, že to trvá nejméně šest měsíců, jeden rok nebo více, pokud je delší, vyplňte prosím trpělivě léčbu.

Citace: Health Care univerzita je

Pojďme usilovat o trpělivě léčba

lidské nehty línat cyklus, zhruba půl roku na úpatí palce, malíček Říká se, že to bude trvat asi rok. Chcete-li obnovit nohu sportovce, trvá krátkou dobu, šest měsíců nebo déle, více než jeden rok, pokud je dlouhá. Nevzdávejte se na cestě, věnujte pozornost a pečlivost léčbě.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena