České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Řešení, kdy nemůžete usnout "Delusion" na 1. místě! Ve skutečnosti bylo rozumné počítat ovce! Co? ~

 

spal déle než šest hodin, že lidé jsou o 60 procent, kde jsou lidé spí více než sedm hodin slyšel

čas ve všední den spánku na 27 procent, celkově 60% Našel jsem spát déle než 6 hodin. Z toho 33% lidí je 6 hodin, přičemž 19% lidí, 7 hodin, odpověděl jsem, že 8% lidí, kteří spí více než 8 hodin. Na druhou stranu, lidé v 5 hodin nebo méně času spánku je nyní k výsledku, že celek ve výši 40%.

je v poloze 1 z věcí, které se v noci ani spát „klam“

odpověď na otázku: „Jak trávíte dělá v noci nemohl spát?“ je „blud "29% respondentů uvedlo, že odpověděli" nejvíce ". Druhé místo po druhém místě, „četl knihu“: 18%, třetí místo „poslouchat hudbu“: na 17%, zdá se, může být často během spánku. Na druhé straně, čtvrté místo níže, „pití“: 12%, v poloze 5 „protáhnout“: 8%, „něco sníst“ 6 místo: u 6%, k navození spánku podle činnosti Chápu, že tvrdě pracuji na tom, aby to bylo.

Sčítat ovce bylo rozumné! Co? Zkontrolujte, zda
lékaře poznámku

Obdrželi jsme si poradit od Nobuaki Tanaka učitel „University Health Care“ pod dohledem lékaře ve výsledcích průzkumu.

"Zdraví University Care" se podíleli Dr. Beth Li Clinic Nobuaki Tanaka učitele

kvalitní spánek je,
také v prevenci stability a klimakterických poruch menstruačního cyklu

doba spánku bude stejně dobré a vzít spát dne 7 hodin týdně po dobu 50 hodin jako vodítko, ale vhodná doba spánku je každý člověk. V zásadě je to dobré bez ospalosti během dne a poklesu produktivity. Nicméně, pokračuje dlouhou dobu 5 hodin nebo méně spánku, deprese, záchvaty úzkosti stát, záchvaty paniky, oni jsou více pravděpodobné, že spáchá sebevraždu. Kromě toho, ve všední dny nedostatečně spánku, člověk rekreačního nadměrného spánku, protože tam bývá náchylný k pondělí příjezd těžké, je důležité zajistit stabilní čas spánku. Kvalitní spánek je, soustředění, paměťové schopnosti, zlepšit udržení myšlení, víme, že je možné zlepšit produktivitu denní. Navíc tím, že růstový hormon během spánku je vylučován, studium a další produktivity zvýšení práce, stabilita menstruačního cyklu, prevenci menopauzálních poruch, jako je prevence demence u starších osob, zdravý život mužů a žen doživotní To povede k budování základů.

spí je klam, kdy tomu tak není, jde o to, aby opakovat stejný obraz. Bylo by rozumné počítat ovce? !

První místo, kde strávíte noc bez spánku, je údajně "klamnou cestou". Bludy mají efektivní bludy a bludy bez účinků. Nebo byl vzrušující, dobrodružný, vzrušující blud odstraňuje ospalost, pomalé, měkké příjemné halucinace zve spánku. Jako přelud pro spánkové návyky, bylo by to dobré pro opakované stejné klamu (obrázek). Je rozumné počítat počet ovcí, když nemůžete spát, z tohoto pohledu. Samozřejmě, pocit pohodlí se mezi lidmi liší. Vzhledem k tomu, vést k únavě mozku tím, že dobrý spánek, pro obchodní cestující, které používají mozek v plné míře na denní bázi, nosit dobré spánkové návyky povede ke zlepšení produktivity. Dobrý spánek návyky zaměstnanců pro firmy je zvýšit osobní produktivitu, stane se podstatou péči o zdraví.

Shrnutí Survey

Průzkum plocha: národní průzkum: Health Care univerzita návštěvníci průzkum způsobů: web dotazníku respondenti počtu zdravotnického univerzitou: 512 osob sledovaného období: 2017 2 22. května ~ 4. března 2017 Průzkum provádějící agentura: Rich Media Co., Ltd.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena