České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Opravdu pro děti? Riziko a strava metoda obezity v průběhu těhotenství

 

Není to jednoduchá záležitost pro odstranění obezity. Nicméně, pokud se jedná o stav obezity i nadále existuje možnost, že nepříznivý vliv na matku a dítě. Pojďme na dietu podle pokynů lékaře.

a

Obezita je riziko obezity, protože se jedná o stav, kdy je tuk přehnaně karta, těžší tělesné hmotnosti. Z tohoto důvodu, nebo se stát zad trvá zátěž v pase, je zde riziko, nebo prodloužené narození do dělohy je méně pravděpodobné, že k psychiatrovi. Kromě toho se zvyšuje riziko následujících onemocnění.
a

· těhotenství má tendenci se syndrom vysoký krevní tlak

těhotenství vyvolané hypertenze syndrom, z těhotenství po 20 týdnů až 12 týdnů po porodu, viz proteinurii spojenou s těhotných žen na vysoký krevní tlak nebo hypertenze, jak to je, to vede, jako je zakrnělý růst dítěte a zhoršuje.

· těhotenství zvyšuje riziko cukrovky

a stav, ve kterém je hladina cukru v krvi je vysoká se označuje jako gestační diabetes během těhotenství. Gestační diabetes, způsobují nejen hypertenze syndrom těhotenství indukované, velké děti a potrat, bude mít také významný dopad na dítě, jako je úmrtí plodu.

Citace: Health Care University


si uvědomit, že není příliš přibývají na váze během těhotenství

placentu a plod, 7 ~ 8kg během těhotenství, jako je plodové hmotnosti tekutiny Říká se, že se zvyšuje. V případě, že toto víceméně z přibývání na váze, bude to považovat za příliš hubená. Je důležité zachovat správný příjem kalorií.

v průběhu těhotenství je často si myslel, „Nenechte nejíst až minutu žaludku dítěte“, ale ve skutečnosti příjem kalorií za den je jen plus 350kcal v pozdním těhotenství. Zjistěte míru přírůstku hmotnosti během těhotenství a udržujte ideální hmotnost.

Citace: Health Care univerzity

metoda dieta
během těhotenství

násilné během těhotenství cvičení je tabu. Chůzi a protahování, pojďme udělat lehké aerobní cvičení, jako je jóga. Kromě toho, že je důležité, aby upustily od příjmu potravin, které obsahují velké množství sacharidů a tuků.

řízení hmotnosti v průběhu těhotenství, správná strava bude základem. Pokusíme se pravidelně užívat vyváženou stravu. Základní jídlo ve středu rýže, chléb, dále jen „základní potraviny“, jako nudle, pojďme vyrovnání nedostatkových vitaminů a minerálních látek v „příloha“, jako jsou zelené a žluté zeleniny. A je také důležité zahrnout "hlavní pokrm", který využívá maso, ryby, vejce, sóju vyváženou. Zvláště červené maso a ryby mohou předcházet anémii vědomým stravováním. Ale ujistěte se, že užíváte příliš mnoho vitaminu A brzy v těhotenství. Velký příjem vitaminu A může negativně ovlivnit dítě v žaludku.

Citace: Health Care univerzity

nadměrná dieta během těhotenství je tabu

obezita, ale zvyšují riziko gestační hypertenze a gestační diabetes, nadměrné diety Jsem zakázaný. Zatímco světlo aerobní cvičení před podáním sacharidů a tuků, pojďme požití jídla s vynikající nutriční rovnováhy.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena