České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Kolenní bolest! Příčina · Protiopatření · Jaký je životní styl, který má být přezkoumán?

 

Ačkoli se říká, že často váš věk způsobuje bolestivé bolesti kolene, existuje mnoho dalších příčin kromě stárnutí. Podrobně uvedu příčiny bolesti kolena a jak se s ní vyrovnat.

Proč dochází k bolesti kolena?

koleno bolí je, není kloubní chrupavky přítomné v koleně poškozuje přímo, budete považován abnormality kloubní chrupavky jsou bolí nervy kolem kloubu.

Existuje artikulační chrupavka, která hraje roli jako polštář tak, že kosti a kosti nehrozí přímo. Kloubní chrupavka neprochází nervy, takže přímo neublíží. Nicméně, když je abnormalita v kloubu, jako je obrousit je kloubní chrupavky, jako když je kloubní pouzdro, které obklopuje kloub vytáhl, bolest, kterou nervy kolem kloubu.

Citace: Health Care University

k těm, které způsobují
, který způsobuje bolest kolena

Kolenní stává faktorem, který způsobuje abnormality v příčině kloubní chrupavky bolestivé, nemoc a sportu A tak dále.

(1) osteoartritida kolene (deformace vině budete Hizakansetsu) onemocnění
například

artróza kolenního kloubu, koleno se stává bolestivé stala středního věku Nejčastější nemoc. Chrupavka mezi kostí a kostí se odváží, bolest se generuje zmenšením intervalu. Kromě toho, revmatoidní artritida kloubní chrupavka je zničen imunitním abnormalitami, způsobí, že se bolest z prstů na rukou a nohou po celém těle.

(2) Zaberá zátěž kolena sportovními

​​Posílení svalů dolního těla je důležité pro prevenci bolesti kolena. Nicméně, pokud si cvičíte při pokračující svalové únavě nebo pokračujete v nadměrném cvičení, působí břemeno na koleno. To může způsobit bolest ve svalech a vazy, které podporují koleno.

Citace: Health Care University

Navíc, dokud typ změny v životním stylem tohoto, jako je nedostatek pohybu bude také faktory, které způsobují abnormality kloubní chrupavky.

(3) o nohy, a nikoli

ti ti, vrozené podle X-nohy, když se stane O nohy nebo X nohy od předchozího způsobu života, zatížení kolenního kloubu Bolelo mě kolena. O nohy na kolena, X nohy na kolena.

(4) a lidský růstový a obezita
tělesné hmotnosti

​​tělesné hmotnosti se rychle zvyšuje, lidé obezity ústavy je, to trvá zátěž na koleno s cílem podpořit jejich hmotnost. Říká se, že chůze, to trvá asi 3krát větší váhu váhy viset na kolenou.

(5) svalů poklesu
stehenní

nedostatek pohybu a únavě, jako je postoj v každodenním životě, může svaly kolem stehna klesá. Pak nebudete moci hladce ohýbat a protáhnout kolena a zatížení bude aplikováno na kolena.

Citace: Health Care University

Solution
na bolest kolena

Nakládání s bolestí kolena, ale se liší v závislosti na příčině, vynásobený zatížením co nejvíce kolena Předpokládá se, že je důležité se tomu vyhnout.

· nepokouší jít
a nucen chodit na

koleno bolí, to znamená zátěž na koleno, dále mám bolesti. Vložte kazetování na koleno, můžete ulehčit bolest tím, že nosíte stoupence. Nechte se co nejvíce zdržet, protože je to těžké zatížení zejména pro lezení a posezení v schodišti.

· Pokud je opuch, ochlaďte.

Pokud je koleno zapálené, může koleno bobtnat. Vezměme nám polevou, ochlaďte postiženou část a horečku. Je také efektivní položit vlhký hadřík po tom.

Citace: Jako řešení pro zdravotnictví University


na ortopedické Pokud máte pocit, bolest kolena

Další bolest kolene, i to, jak se mají ve vlaku svaly Jak si dokážete představit, dbejte správné diagnózy a léčby konzultací s ortopedickou operací dříve. Je důležité zahájit léčbu co nejdříve, aby nedošlo ke zhoršení zanedbáním.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena