České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Mohu jíst, když mám průjem? Pro efektivní způsob, jak jíst jogurty

 


obsahuje velké množství

bifidobakterie a bakterie mléčného kvašení „jogurt“, je slavný jídlo u nás založila střevní prostředí. Měli byste se však vyvarovat jogurtu, pokud máte příznaky průjem?

akutního průjmu a chronický průjem, jogurt je dobrý k jídlu?

obžerství a zima, „akutní průjem“ ti s bolestmi břicha v důsledku otravy jídlem, může trvat déle než tři týdny se nazývají „chronický průjem“. V případě akutního průjmu a chronickým průjmem, může to být lepší, aby se zabránilo případ, kdy dobrý k jídlu jogurt.

V případě akutního průjmu

V případě akutního průjmu, byli lepší se vyhnout jogurt je pevná. Vezměte si vlhkost a nechte střevu opřít.

za závažné příznaky se často stává nadcházející hit najednou „akutního průjmu“, musí být pevně spočívat střeva se pohybují aktivně na lačno asi půl dne na den. Co jíst v tomto období je vlhkost, aby se zabránilo dehydratace příznaky. Yuzamashi a pražený zelený čaj, protože jste jen pít normální teplotu minerální vody a sportovní nápoje, není vhodné pro jogurty pevných látek.

Citace: Health Care University

Nicméně, za účelem přípravy střevní prostředí, pokud je v oživení, říká jogurt také to, že je platný.

Pokud však vstoupil do fáze obnovy, jehož cílem založit malou potravinovou zátěž gastrointestinální, jako kaši a nudle u akutního průjmu, je povoleno jogurt. To je proto, že střevní akci prospěšných bakterií, jako jsou bakterie mléčného kvašení a bifidobakterií obsažených v jogurtu lze očekávat. Také zlepšuje imunitní systém při přípravě prostředí uvnitř střeva.

Citace: Health Care univerzita je

příčina případu

chronickým průjmem chronického průjmu, ale bude jiná myšlenka, mnozí opakujte průjem, jako je stres a napětí Říká se, že je způsobena "syndromem dráždivého střeva". V tomto případě se zdá, že můžete jíst jogurt.

„chronický průjem“ znamená, že je prevence, které vytvářejí prostředí, ve střevě na denní bázi. Takže jogurt je velmi účinné jídlo pro chronický průjem.

Citace: V případě zdravotní péče univerzity

chronický průjem, méně podráždění střeva, vyzkoušet si jídlo, které zvýší odolnost organismu s vysokým dobré trávení výživných potravin Pojďme. Soft rýže nebo nudle, vařené jídlo, jako jsou brambory a taro, banány, jablka, jogurt, bílé ryby, atd tofu, pokud je výživa, je jídlo, které se říká, že menší zátěž na gastrointestinální trakt.

Citace: Health Care University


zahrnuty v souladu s ústavou

, ale je jogurt, který založil střevní prostředí, špatný stav žaludku o opaku ústavou Tam jsou také lidé, kteří nemají dobré v mléčných výrobcích, jako je to. Vyhýbejte se, abyste byli násilně převzata, vložte se podle ústavy.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena