České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Vezměte agresivní! Příjem je nutná Důvod proč

 

vitaminu D

vitamínů Bylo řečeno, že živiny, by měl být pevně příjem v průběhu těhotenství v průběhu těhotenství. Nadměrný příjem však může negativně ovlivnit matky a kojence. Vezměme si vitamíny správným způsobem.

Jaká je role vitaminu D? Vitamin D je vitamín D rozpustný v tucích, který může být uložen v těle. Vitamin D je nepostradatelnou živinou pro kosti a zuby. Zvýšení koncentrace vápníku v krvi na pomoc vstřebávání vápníku a fosforu, zvyšuje ukládání vápníku do kostí a zubů. Doporučená částka, kterou chcete příjem u těhotných žen den v 7.0μg, horní limit je 100 ug.

Citace: Healthcare University

Co se stane, když užíváte příliš mnoho vitaminu D?

Předávkování vitaminu D může způsobit zvracení, průjem, jaterní dysfunkci atd. Existují také náznaky, že to bude mít nepříznivý vliv na tvorbu plodových zubů.

Každá živina má horní hranici denního příjmu. Vzhledem k velké množství příjmu, který přesahuje horní mez může také vést k nepříznivým účinkům na matku i plod, když pít stravy vždy udržuje svou dávku, dejte pozor, aby nedošlo k překročení horní meze.

Citace: University Health Care


snaží brát s vápníku

vápenatých živiny potřebné, aby se zuby a kosti, v průběhu těhotenství zvláště agresivních Říká se, že je žádoucí požit. Kvůli nedostatku vápníku během těhotenství mohou matky i děti mít křehké zuby a kosti. Kromě toho si vyžádala frustrující a ztuhlý krk, bolesti zad a více pravděpodobné, že nastane.

Hořčík, fosfor, zinek, atd. Jsou také nezbytné živiny k tvorbě kostí. Zvláště hořčík hraje důležitou roli v absorpci vápníku, takže vezměme hořčík 1 pro vápník 2 až 3. Navíc vitamín D také zvyšuje míru absorpce vápníku. Zelenina by měla být užívána s kyselinou citronovou (ocot a citron), aby pomohla absorbovat vápník.

Citace: Health Care univerzity

vitamin D se snaží příjem pozorovat sací horní hranici

vitaminu D, protože je možné, aby se v těle hromadí, příjem horní hranice je pravděpodobně překročí Říká se, že je živinou. Při požití většího množství vitamínu D v takový jako prosebník, musíte být opatrní, protože to může vést k, například jaterní dysfunkce a zvracením.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena