České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je otok během menstruace způsoben hormonální rovnováhou?

 

Zaznamenáváte dočasné zpřísnění spodního prádla nebo oblečení, které obvykle nosíte? Může to být proto, že tělo je oteklé. Je to příčina otoku těla, ke kterému dochází před menstruací až po menstruaci?

Proč tělo bobtná během menstruace?

Během mého období je mé tělo více opuštěné než obvykle a mé tělo se někdy cítí těžké. Říká se, že dva ženské hormony, estrogen (hormon folikulu) a progesteron (luteinizační hormon) jsou úzce příbuzné.

folikulární fáze do fyziologických po ovulaci, který je vylučován mnoho folikuly hormon, až po fyziologie ovulace se nazývá luteální fáze luteinizačního hormonu mnoho sekrece.

Citace: Health Care University

Je snadné otoků těla, ale je luteální fáze až fyziologie od ovulace, tentokrát se tělo připravuje na těhotenství Zdá se, že tělo je oteklé, i když není těhotné, protože je to časové období.

Opuch v tomto období nastává, protože vlhkost není správně vybitá. Vzhledem k tomu, že tělo má tendenci ukládat výživu během luteální fáze, je potlačena nejen voda, ale i vypouštění dalších živin. Navíc, protože práce střeva, pokud jde o chuť k jídlu kvůli vlivu luteinizačního hormonu je silná dokonce klesat také zácpa pocit, že je také čas, kdy je zvýšení tělesné hmotnosti je problémem. Dokonce i když je oteklé nebo tlusté, nemění se v době, kdy je to nepříjemné.

Citace: Health Care univerzity

luteální fáze se doporučuje
strávit klidná

luteální fázi, zdravotní stav mysli a tělo má tendenci být nestabilní. Vzhledem k tomu, že nezvětší těla, protože jen ušetřit až frustraci, aby se stal a stres, aniž by co nejvíce péče, to je pro vás nebo změny tempa nebo relaxovat důležité.

Když zvedáte nohy doma nebo při spánku, doporučuje se zvýšit nohy kvůli účinkům snížení bobtnání.

Snížení jídla a příjmu vody je kontraproduktivní, protože otoky a přírůstek hmotnosti jsou úzkostné. Vyvážená strava a mírné užití vody jsou pro tělo nezbytné. Buďme opatrní, protože to bude také opatření proti zácpě.

Citace: Health Care University

edém food
efekt lze očekávat, že k eliminaci vlivu

hormonální rovnováhu, v tom smyslu, aby se odvádění vlhkosti, které se z hromadění zlata na těle Můžete očekávat sójové produkty, mořské řasy, špenát atd.

Sójové produkty jsou bohaté na draslík, aby se zabránilo otokům a sójovým isoflavonům s funkcemi, které zmírňují symptomy spojené s ženskými hormony. Tofu, natto, jako sójové mléko, protože existuje mnoho dobrých věcí v těle zdravý, pojďme sacích agresivně. Také, protože sója je vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny, vezměte si to na každodenní stravovací návyky.

Mořské řasy a špenát obsahují také mnoho draslíku. Doporučujeme, abyste tyto ingredience vyváženě vyvážili.

Citace: Healthcare University

Naopak, co se chcete vyhnout, je sůl a kofein. Vzhledem k tomu, že kofein narušuje práci draslíku, je lepší se tomuto času vyhnout co nejvíce.

Co když jste byl ještě po menstruaci opuštěn?

Oteknutí může být také způsobeno onemocněním. Fyziologie není vypracován otok také skončil, edém je příliš hrozné, v případě takové, protože to může edém v důsledku onemocnění ledvin a onemocnění jater, pojďme konzultovat audiologa.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena