České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Fyziologie dnem člověka psem ...! Žádné fyziologie nepříznivé účinky v „testu moči“?

 

vyšetření moči, a snadno se objeví zdravotní stav přítomnosti nebo nepřítomnosti nebo v těle těhotenství, bylo, že je často používán v, například pravidelné prohlídky. To bylo pomoci odhalit celou řadu nemocí, ale proč není možné provést v průběhu menstruace?

úloha
mechanismu a kontrola moči

​​moč, krev se filtruje, zbytečné levá bylo řečeno, že něco, co byl odveden ven z těla s vlhkostí. Pokud je funkce těla sníží, filtrace je neúspěšná, nebo zůstávají v moči je nezbytné složky původně zbytečné komponenta nebo nemusí být správně vybití. Analýza moči se provádí za účelem zkoumat složky obsažené v této moči.

vyšetření moči, je založena na složek obsažených v moči, k ověření přítomnosti nebo nepřítomnosti abnormality v těle. Analýza moči, dysfunkce jater způsobené hepatitidou nebo cirhózou, pankreatitida, renální dysfunkce kvůli nefritida a nefrotický syndrom, renální malignity traktu, infekce močových cest, jako je cystitida a pyelonefritida, kameny močového traktu, dna, diabetes jako je povede k objevu více než jednoho onemocnění.

Hlavní složkou, která je indikátorem těla cukru abnormality, bílkoviny v moči nebo moči, skrytá krev reakce se nazývá močového sedimentu, srovnání množství zahrnuty hodnota normální rozsah v, aby se zjistilo, zda pozitivní nebo negativní.

Citace: Health Care univerzity

Důvodem
nelze rozbor moči během fyziologické

Pokud jste ve fyziologii, protože Mau by se okultní krvácení reakce a protein reakce v testu moči , byl pro příjem není. Nicméně, pokud není požadována reakční výsledky okultní krvácení a bílkovin zdá se, že je také místo, které je přijata do nemocnice. Vzhledem k tomu,

cukru v moči je obvykle možné revize, pokud není nutná reakce výsledek okultní krvácení a bílkovin, ale může být schopen přijímat ve fyziologickém horní části prohlášení řešit zdravotnických zařízení odlišné. Vzhledem k významu lékařské prohlídky je žádoucí jej znovu přijmout po menstruaci.

Citace: ale tam je také případ, který bude zkoumat péče o pleť univerzitě

snažit vyhnout, pokud chcete zvýšit přesnost výsledků diagnostiky

léčebně i během menstruace , je zde možnost, že není správné výsledky diagnostiky získány menstruační krve. Chcete-li vědět přesně zdravotní stav organismu, řekl, že je v průběhu menstruace, vyšetření moči Zkus Hiwoaratamete.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena