České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pimples jsou růžové ... Je to něco špatně? Jaká je příčina?

 

Je to neklidné, když je to zbytečná barva. V případě růžové barvy je možnost smíchání krve .... Jaká je příčina problému?

Když se mísí krev

Není to neobvyklé, aby se punčocháče staly růžovými. Pokud jde o konec menstruace, může k tomu dojít. Nicméně se výrazně mění v závislosti na tom, zda je krvácení normální nebo nelegální krvácení.

Nelegální krvácení je krvácení od genitálií v jiných obdobích, než je periodická fyziologie. Můžete také obdržet krvácení by Mohlo by dojít k poškození části pochvy v době poruchy a pohlavní styk hormonální rovnováhu, ale Emacs má také ilegální krvácení způsobené nějakým druhem onemocnění.

Citace: Health Care univerzita je

Chlamydia také

krční část případ chlamydií děložního hrdla a rakovinou děložního čípku je symptomem, který se vyskytuje při infekci . Vzhledem k tomu, že způsobuje zánět, dochází k ilegálnímu krvácení, během pohlavního styku se objevuje také bolest. Vzhledem k tomu, že to je onemocnění, které může způsobit neplodnost, je nutné jít do nemocnice dříve. Rakovinu děložního čípku lze také zmínit jako typickou chorobu korupce. Riziko rakoviny děložního čípku se v posledních letech zvyšuje u mladších věkových skupin, například v pozdních 20 až 30 letech. Je poměrně snadné léčit, pokud se to může objevit v rané fázi, ale jak postupuje, je obtížné léčit.

Citace: Máte-li krvácet na univerzitě zdravotnictví

stress
cítit

silný stres a narušený hormonální rovnováhu, možná budete chtít, aby krvácení bez fyziologické období . Cyklus menstruace bude narušen, krev vyjde a potenciálně růžová bude. Stres způsobuje nejen poruchu hormonální rovnováhy, ale také různé nemoci. Pokusme se co nejvíce navrhnout náš život a snížit stres.

Citace: že
ke zdravotní péči univerzity

nemocnice, pokud tak nervozní

látka je růžová, pravděpodobně skončil s barevným míšenci Existuje vysoká možnost, že ano. Dokonce i když krev vychází, existují případy, kdy je v pořádku, pokud neprojevíte okamžitě paniku a že byste se měl do nemocnice vrátit dříve. Pokud máte pocit, že se liší od obvyklého, doporučujeme vám jít do nemocnice.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena