České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

První opatření! Že státu přijmout úzkost do té míry, že neexistuje žádný rozpor s depresí

 

o vztahu a rozdílu mezi generalizované úzkostné poruchy

životě, označovaný jako úzkostné neurózy. Pokud jste přišli na to mít vliv na každodenní život příznaky tohoto úzkost zhoršuje, může být diagnostikována deprese nebo generalizované úzkostné poruchy.

příznaky
deprese

Za prvé, je o depresi. Deprese, jako je takovým stresem a úzkostí v mysli, jako je například snížení fyzickou sílu a chuť k jídlu, je snadné abnormalit se objevil také ve fyzické části je charakterizován.


· Koncepce nemoci: porucha nálady. Modulací náladě do jisté míry dlouhodobě následuje, nebo se cítí utrpení, stát zasahovat do každodenního života.

· duch se objeví příznaky: nálada klesá, melancholie, není žádná legrace bez ohledu na to, a stát smutné pocity, se objeví příznaky, jako je není naděje.

· Tělo se objeví příznaky: pohyb těla zpomaluje, konverzace se stává méně, hlas je malý, neklidný, pozornost se rozptylovat, motivace je snížena, je abnormalita ve spánku Příznaky, jako je například žádná chuť k jídlu, jsou vidět.

Citace: Health Care University

o příznaky generalizované úzkostné poruchy
Na druhé straně

V případě generalizované úzkostné poruchy, stres se stává velmi silně používané k srdci, aktuální a nebo držení poměrně silné obavy z budoucnosti, zdá se, že symptomy se mohou stát snadno podrážděné stát dlouhotrvající cestu.


· Koncepce nemoci: Neurozóza, především úzkost. Dari utrpení, které nelze úspěšně kontrolovat emoce jako je úzkost, stav, ve kterém bránit každodenní život.

· duch se objeví příznaky: není soustředění, paměť je nejasný, je snadno unavený, frustrující, dokonce dočkat triviální, příznaky jako je setkat se lidé stanou problematické Objeví se.

· Tělo se objeví příznaky: ztuhnutí šíje, bolest hlavy, závratě, třes, bušení srdce, zácpa, atd.

Citace: Health Care univerzity

komorbidní deprese a generalizované úzkostné poruchy je-li možnost je rovněž vyvíjí

deprese nebo generalizované úzkostné poruchy, se říká, že je zde vysoká pravděpodobnost, že komplikuje další symptom. Také, i když jsou souběžné, zdá se, že si to často nevšimují. Pacienti použtých

úzkostná porucha se říká, že asi 40% lidí je již komplikovaný deprese, nebo rozvinout z toho.
Zatímco

, pokud máte deprese, možná jste již komplikována generalizované úzkostné poruchy (GAD) a panické poruchy. Máte-li i jeden z poruch nálady a úzkostných, tam je funkce, která bude vyvíjet nějakou formu duševního onemocnění s vysokou pravděpodobností.

Nicméně, bylo, že je často nevědí o tom, že trpí duševním onemocněním způsobeným úzkostí. Proto symptomy horší nelze provést ošetření, případ není o nic méně, který je komplikován jinou duševní poruchou v době, kdy máte těžké.

Citace: Health Care univerzita je

silný, když je úzkost, ale jsou i tací, odlišné od počátku roku
do zdravotnických zařízení

depresí a generalizované úzkostné poruchy, jeden Zjistil jsem, že je pravděpodobné, že druhá strana rozvinula nástup. Tyto příznaky jsou považovány za lepší byly léčeny co možná nejdříve, protože pokud nemáte setřete úzkost Mluvme do zdravotnického zařízení.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena