České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co bych měl vzít od věku, kdy byl člověk pes? Inspekční předměty viděné v letech

 


zdravotní screening je účinným prostředkem pro včasné odhalení nemoci. Tam je tendence dostávat méně, když je mladý, ale jak dlouho můžete přijmout vůbec?

Neexistuje žádný věkový limit pro věkovou
přijímat lékařské vyšetření obdrží

kompletní lékařskou prohlídku, ale jak tam je doba, která je prý mají být kontrolovány. Nicméně, pokud máte blízké příbuzné, kteří zemřeli na určitou nemoc, můžete si předčasně prověřit.

Pro kompletní lékařské vyšetření odpovídá jejich vlastní náklady zdravotní péče z pohledu preventivního lékařství, neexistuje obecně věku dostávat zdravotní omezení vyšetření. Vzhledem k tomu, že korespondence se liší v závislosti na zdravotnickém zařízení, je dobré si ji předem předem vyžádat. Může se stát pomoc obdržel od zdravotního pojištění Union, věku mohou přijímat tato pomoc je nutno věnovat pozornost tomu, odlišné pro každou z nich.

Citace: Podle univerzity zdravotnictví

Medopia Co., Ltd., která provozuje komunitní web pro lékaře, více než polovina lékař doporučil návštěvu z 40. let . Je to proto, že existuje vysoká možnost vývoje onemocnění způsobených životním stylem při vstupu do 40. let.

Citace: Pokud se zobrazí lékařskou prohlídku v položce kontrolního

30 generace lékařské vyšetření, které chtějí dostávat zdravotní péči univerzitu

30 generací, jednoduché předměty související s nemocí souvisejících s životním stylem Doporučuje se, abyste je prohlédli. Také ti, kteří trpí stresem, mohou přidat inspekce, jako jsou trávicí orgány.

„vysoký krevní tlak“, „hyperlipidémie“, „obezita“, „diabetes“ se označuje jako kvartet smrti, se ukázalo, je to, že důležitým faktorem ischemické choroby srdeční. Za účelem zabránění tohoto čtyř předem, měření krevního tlaku, provádí se test na hladinu lipidů v krvi a hladiny glukózy v krvi nalačno, je účinné sledování vlastního státu. Ty jsou obecně zahrnuty v základním vyšetření.

Citace: Health Care University

Kromě toho, že jsou založeny na životním stylu, ti, kteří pociťují stres z každodenního rentgenového vyšetření z trávicího ústrojí, požití alkoholu existuje mnoho příležitostí pro osoby se doporučuje dostávat takové základní vyšetření gama-GTP v jaterních funkcí státu, jako je odbavení a břišní ultrasonografie.

Citace: Když budete spěchat podrobnější kontroly

v 40. letech na univerzitě zdravotnictví

40 generací, inspekce lze vidět ve větším detailu než inspekce obdržela 30. let Uděláme to. Zvláště riziko onemocnění způsobeného životním stylem je věk, kdy se neustále zvyšuje.

Vzhledem k tomu, riziko onemocnění souvisejících s životním stylem v 40. letech pravděpodobně zvýší, detailní prohlídka je žádoucí, než v době 30. let. Zejména, ultrazvukem a tento cíl jater, žlučníku, slinivky břišní, může pokračovat přidat fekální okultní krevní testy, aby odstranění rakoviny tlustého střeva.

Citace: Je-li zdravotní péče univerzitní

V 50. letech také kontrola srdečního systému a cévního systému

stanou 50s, onemocnění srdce a mozkové onemocnění, jako je rakovina Je to věk, kdy se riziko zvyšuje. Jedná se o test, EKG a vyšetření prostaty, CT hrudníku, vypadá dobře se provádí výběrem a kontrolou PRT. Vzhledem k tomu, že cena se bude lišit v závislosti na položce kontroly, vyzkoušíme ji při konzultaci s cenou.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena