České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zabraňte dívkám chřipkou! Jaký je efekt zeleného čaje nebo černého čaje?

 



Pokud jde o sezónu, kdy je chřipka v hněvu, je důležité pečovat o klíšťata a mytí na prevenci. Existuje mnoho lidí, kteří se uklidní, když chodí ven nebo jít ven. Zde shrňujeme efekt pokrývačství pomocí zeleného čaje nebo černého čaje.

je efekt provést kloktadlo u nápojů obsahujících katechiny?
pro kloktadlo účinku pomocí zeleného čaje, který obsahuje

catechin jsou výsledky výzkumu, jako je například následující.

2005 let, farmacie Hiroshi Yamada Professor Shizuokekenritsudai je, ošetřuje se starším 76 lidé přijatí do pečovatelského domu (průměrný věk je 83 let, muži 24 lidech a ženách 52 osob) k kloktadlo ze zeleného čaje katechiny třikrát denně, to kloktadlo třech měsících i nadále jsme provedli průzkum, který má být v porovnání s obyvateli 48 lidí bylo kloktadlo s vodou ve stejnou dobu (83 let průměrný věk, 16 mužů a žen, 32 osob) . Výsledkem je, že chřipka nástup osoba, 10% vody kloktadlo, jsem výsledek byl získán 1,3% v zeleném čaji kloktadlo. Po třech letech nepřetržitého ověřování se zdá, že výskyt chřipky výrazně poklesl.

Citace: Existují zdravotní péče univerzity

A-typ a B-typu chřipky, výsledky experimentu je, že oba účinek bez ohledu na to, byly získány. Kloktadlo pomocí catechin ze skutečnosti, že si myslím, že můžeme říci, že preventivní účinek lze očekávat.

Pokud jste čaj kloktadlo, je třeba zajistit, čaj kapalina je rozložena do nosu z krku, platí efekt nelze očekávat. Kromě kloktání, zatímco směrem nahoru, naklonil hlavu jít kolem na levé a pravé straně krku, je dokonce účinnější kloktání při změně otevření hrdla zpívat píseň.

Citace: Health Care University

, která je účinná Žádné další čaj a zelený čaj?

katechin je složka, která je také obsažena v zeleném čaji na černý čaj. Ačkoli příslušné různé druhy čaje, ze skutečnosti, že existuje rozdíl v tom smyslu, katechinů, které jsou obsažené v čaji a zeleném čaji, se zdá, že je rozdíl v tom smyslu prevence.

je katechiny obsažené v čaji mají anti-virovou aktivitu, než katechiny zeleného čaje, více polyfenolů, které jsou vyrobeny z černého čaje katechin (theaflavins) má za to, že je dvakrát až třikrát účinnější. Bez ohledu na typ viru, není to tak, že katechinů v černý čaj potlačuje infekčnost viru chřipky prevence efekt lze očekávat.

Citace: Health Care University

bod, který chcete poznamenat v čajovém kloktadlo, kdy kloktadlo s těmi, obsahující cukr, je to, že zvyšuje riziko vzniku zubního kazu. Používáte-li pro kloktání, použijte co nejvíce cukru.

pít sám prevence efekt
lze očekávat

preventivního účinku katechin, a to nejen slouží k kloktat, se říká, že účinek jen pít se dá očekávat. Vzhledem k tomu, že je snadné začlenit způsob prevence je také v každodenním životě, zkuste všemi prostředky praxi.

Nejen zelený čaj kloktat, lze očekávat, aby se zabránilo účinky chřipky v Catechin sama zeleného čaje. V prostředí, kde nelze provést kloktadlo, vede i zelené čaje k prevenci.

Citace: Health Care University

využít zeleného čaje a černý čaj v prevenci efektivní

chřipky a použití ruční mytí a maska ​​dělat dohromady znamená, chřipky Přestože zvyšuje preventivní účinek, není to úplné zabránění. Proveďte správné mytí rukou pro prevenci na denní bázi, dále, zkusme s cílem zvýšit účinnost prevence pomocí masky nebo podobně.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena