České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Subjektivní příznaky rakoviny tlustého střeva - tračníku pohyb nesrovnalost, zácpa a průjem zopakoval

 
příznaky rakoviny tlustého střeva - stolice nepravidelná, také
Gastroenterology bolesti břicha rakovina průjem na levé straně zácpy s opakovaným průjmem
bříško zácpa

rakovina tlustého střeva se stále zvyšuje. Showa University Fujigaoka nemocnice OkaHisashishi, docent (Kanagawa) gastrointestinální chirurgii, protože tam jsou subjektivní příznaky, jako například „zácpa s opakováním průjmu u pokročilého kolorektálního karcinomu, vyléčit případ často je vidět změna v pohybu střev je to jako když voláte pro interní kliniky prosím být podrobena inspekci. "

Při prohlídce je snadné

V poslední době Ministerstvo zdravotnictví, práce a sociální péče statistika, ze smrti na rakovinu, čtvrtý muž, rakovina tlustého střeva druhém dámská.

rakovina tlustého střeva se nalézá brzy, může být léčena pomocí endoskopu bez vypnutí žaludek. Nicméně, pokud nechcete dostávat pravidelné prohlídky, jako například vyšetření zdravotní stav obyvatelstva včasné odhalení je obtížné, lidé neexistuje možnost přijímat kontroly budou navštěvovat po vědomi příznaků.

vědomi možných příznaků změny stolice. stolice se stal nepravidelný, bolí levou stranu žaludku v době defekace, nepravidelně opakovaně zácpou a průjmem, například dojde ke změnám. Krvácejí a někteří lidé si všimnou stoličku kontaminované krví. Nicméně, pravděpodobně proto, že tyto změny nejsou dost nepříznivě ovlivnit každodenní život, někteří lidé by se nějak povědomý.

rakovinu ve fázi, kdy už se symptomy vyšel v průběhu, ale v mnoha případech vyléčeny chirurgicky i v průběhu. Pokud si všimnete změny v pohybu střev, má v úmyslu získat fekální okultní krevní test, reakce extrahovat rakoviny tlustého střeva. Dostal testovací sadu jít do vnitřního lékařství, je to jednoduchý test dělat doma.

asi 70%, ještě

anémie rakovinu tlustého střeva v tlustém střevě může být tvaru S tlustého střeva v konečníku v blízkosti konečníku (komon), část vedoucí do konečníku. Asi 30% ze zbytku plechovky v tlustém střevě, což představuje pro většinu z tlustého střeva.

počet mrtvých, že ti méně rakoviny tlustého střeva je počet pacientů s karcinomem konečníku než často. Rakovina tlustého střeva je považováno, protože tam je málo subjektivní příznaky nalézt těžká, pokrok v fekální okultní krevní test.

„Je to případ, že je anemický v rakovině tlustého střeva, ale proto, že předem plíživý, člověk je méně pravděpodobné, že si toho nevšiml. podivně pleť Někteří lidé návštěvě bylo zdůrazněno, jako je bílá,“ uvedl odborný asistent Oka.

doporučit ani fekální okultní krev reakční inspekci bez ohledu na přítomnost nebo nepřítomnost asistent je subjektivní symptomy u 40 roků věku nebo starší (1) nejedí příliš mnoho zeleniny masožravých, rakoviny tlustého střeva (2) Rodina existují lidé, (3), krev ve stolici, dojde ke krvácení - ale lidé říkají. Je-li pravda, na to ještě jednou, bude dostávat roční prohlídky.
2.února 2004 rozhovoru (obsah článku, příslušnost, název lékař informoval, že v té době pokrytí)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena