České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Opatření proti UV záření v zimě! Péče o pleť s balíčkem Nibea atd.

 
- Ochrana proti UV záření v zimě! " Nivea pack " na péči o pleť
samec reportér napadnout

na jaře av létě byl z malování pevnou ochranu proti slunečnímu záření, atd., V těchto dnech nic o ultrafialové (UV) Nemáte tušení, co dělat? Dokonce i zimní kůže s problémy s vysycháním a lepivostí. Když namaluji opalovací krém, vypadá to, že je naopak drsný ... Ale není to v pořádku, když nepodniknu žádná opatření? Také jsem zkusil téma "Nievea pack".

není ultrafialové paprsky méně Jsem zima ...

Samozřejmě, jak v létě, ultrafialové světlo, aby zajistily i v zimě je k dispozici. Stařecké skvrny a vrásky faktory, aby se stal dlouhá vlnová délka ultrafialového Vlna (UVA) je maximální částka, kterou vylévá od jara do léta, říká se, že asi jedna třetina z léta, kdy většina množství zimě je méně. UV ochrana je považována v době, kdy koupat množství ultrafialového záření ×, bude snadné pochopit, a myslím, že v celkovém množství ultrafialového záření, které koupat.

Například, v případě, že UVA koupal v létě 15 minut a „100“, je množství ultrafialového záření koupal po dobu 60 minut v zimě „133“ ve 100 ÷ 3 x 4, bude 33% výpočet zvýšení. Vzhledem k tomu, všichni letního slunovratu jsou si vědomi, myslím, že je nikdy na slunci pokračoval i po dobu 15 minut, ale bude to trvat hodně škody na silnici asi jednu hodinu a je zima. Je to děsivé a vliv ultrafialových paprsků v zimě nějak chytl?

Navíc, v zimě období, kdy kůže vysuší a problémy se zvyšují. Funkce kožní bariéry se snížila a je citlivější na ultrafialové záření než léto. Vzhledem k tomu, ultrafialové paprsky vyzve odpařování vlhkosti a expozici ultrafialovým paprskům ve stavu, ve kterém je kůže suchá, že se dostane do bludného kruhu, což vede k více suchu.

Pokud jde o zcela

na „malé opatřením“, bude na tom, zda nemají na stejnou ochranu proti UV záření a v létě, že to, ale není to tak. Protože množství ultrafialového záření v zimním období je 1 stupeň 3 minuty v létě, dobře méně než SPF hodnotu 10 v životě day-to-day. Nicméně, protože hodnota SPF věci, aby se zabránilo zejména ultrafialové B vlnu, která způsobuje spálení pouze (UVB), zkontrolujte také PA hodnotu, aby se zabránilo UVA, které způsobují vrásky a stařeckých skvrn stanovením barvivo (Související články: opalovací krém Nevybírejte pouze SPF! Mnoho spotřebitelů neví).

To v případě, že základ nebo základ UV-cut efekt, můžete si vzít opatření, jako je používání BB krém. Trochu se trochu stará o to, aby si trochu vyrazil na den volna nebo když umyla věci na balkon. Myslím si, že je žádoucí zvolit něco, co je pro pokožku jemné, protože to je věc, kterou je třeba užívat každý den. Dokud nebudete dlouho chodit, bude stačit malá péče.

Uvědomte si účinek "balíčku Nirea"!

Problém to není jen ultrafialové světlo, suchá Vám příčinou kožních vrásek a problémů. Dovolte mi představit varování o zimní péči o pleť, kde se metabolismus snižuje a vlhkost je nedostatečná.

Vybíráme čisticí přípravky na obličej. Čisticí čisticí prostředek na obličej je opatrný, protože podporuje sušení. Toner je bod, který dává pokožce třikrát suchou pokožku. Po nanášení lotionu nechte chvíli proniknout a zapněte doplňkovou vodu. Opakujte toto a pokožka bude zvlhčovat.

A krém. "Nivea krém", který je už dávno znám, je všestranný. Po umytí obličeje bude barvení zabraňovat záření a bude vynikající, i když se používá pro hydratační péči. Cospa je také nejsilnější, kterou můžete použít pro celé tělo. Pokud ho zahřejete s dlaní, můžete snadno malovat!

Zvláště pocit efektu je "balíček Nibea". Stačí si na obličej namalovat spoustu "krému Nivea" a jen se dostanete do vany. Parní náhražky pro páru a pleť hydratují. Po chvíli jemně utírejte bavlnou s obsahem vody, prosím, umyjte si obličej. Po tom, v pořádku s normálním lotionem s mlékem nebo mlékem OK. Zkoušel jsem několik balení Nibea týdně asi měsíc, ale moje kůže byla sladká, cítila jsem, že mé srdce nebo mé póry se zmenšily.

V zimě se zaměřujeme na zkrášlení pokožky s ochranou proti UV záření a hydratační péči o pleť!
(prohlášení, ilustrace /králík pole Rocco)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena