České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Hemofilie - prodloužená a otok kloubů krvácení, velké boule na pozoru

 
hemofilie - otoky kloubů a prodlouženou vnitřní krvácení, i v případě, že přehlédl velkou bouli, aniž by si všiml, preventivně
dětské hematologie dospělé děti muž ochrnutý když se krvácení krvácení rodičovství a genetické

zranění, obvykle uzavřít rána ztuhne krev. Nicméně, v platnost je geneticky slabý hemofilie, nebo se stanou fialové oteklé velká část hitu těla, nebo oteklé kolena a kotníkové klouby, v nejhorším případě, a jestliže vlevo selhání Může zůstat. To může být brzy Kizukeru k onemocnění, pokud jsou pacienti ve známém příbuzné, je obtížné pochopit, dokud anamnézu prarodiče bratři a praprarodiči v moderní pokrok v nukleárních rodin. Katsuyuki Fukutake ředitel Tokyo Medical University Hospital transfuzní jednotky, protože existuje možnost, že takové prodloužené vnitřní krvácení a velké jednorázové (head-Dessus) se stal znamením hemofilie vyzval pozornost.

Většina pacientů byli muži

hemofilie byl viděn v poměru jedna u chlapců 1 milion lidí, aby narození, podle genetických mutací v X (X) chromozomu podílející se na určování pohlaví . Nicméně, vzhledem k recesivní gen, tak dlouho, jak jedna žena sloužit jako dvojice X chromozómu je normální, že nebude vyvíjet, i když máte genetický element je „Carrier“. Pánské a tam je ohromující rozdíl i více než 5000 pro zhruba 20 osob z Japonska v počtu pacientů s hemofilií jsou ženy, ale pro tento účel. Opakování krvácení

svalů a kloubů, je možné, ochrnutí, že chronické dysfunkce, jako je (ochrnutí) a onemocnění kloubů i nadále. Který je obvykle léčby lze řešit pomocí injekcí léku pro posílení pravidelné krve do žíly, téměř beze změny život zdravých lidí pokračuje.

I když je pacient self-injekce aplikovat sami začínají od útlého věku 10 let, se trefit do krevní cévy, Fukutake ředitel učí a „pacient potřebuje rodiče udělat, je mezi mladými“. Náklady na ošetření, se stal na plný veřejné výdaje podle jednotlivých zemí.

Rodinné
pozornost i bez nemocného

dědeček chlapce nebo pacienta, pokud jsou pacientovi matky bratrů, ať hemofilie v reakci na inspekci po porodu Můžete ověřit. Na druhou stranu, pokud je matka i prarodiče, tak sestry v nosiči rodina Jokei, někdy i rodina, že se narodila k žádnému chlapci pacienta vyvine hemofilie. Kromě toho způsobují genová mutace u dětí se rodí běh, tam je také případ vyvíjet nové. V tomto případě je důležité, aby parent'll vědoma dítěte neobvykle rychle.

Fukutake ředitel „pacienti a jejich rodiče, naprosto nevěděl případ, že jeho rodina byla hemofilici Nabídka, ty se klene nad celou polovinu“ vysvětlit.

I když jsem nevěděl, lékařskou historii rodiny, u pacientů s těžkou hemofilie je dostat se ven příznaků až do cca 1 roku věku, přijímat odpovídající léčbu. Ale problém je, když jsou příznaky lehké. Od dětí rozběhla, nebo tak, aby se fyzické námaze v mimoškolních aktivitách střední škole, někdy se ukáže hemofilie v důsledku neočekávaného zranění.

Z tohoto důvodu Fukutake ředitel nemusí přetrvávající je vnitřní krvácení z části hitu“, v případě, že bulka je nebo otoky abnormální, chci, abyste se poradit s přílohami v rané fázi lékař pediatrie a hematologie sám To mluví.
(Editorial)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena