České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Některé z urolitiázy

 
trubice kámen onemocnění a taška, která provozuje
tělo i, stav, ve kterém složky, jako je vápník a cholesterol je vytvořen ukládáním na urolitiázy kámen podobné, je.
žlučníku, žlučových cest, v ledvinách, močovodu, ale můžete si často, jako je močový měchýř, je tu možnost, že mohou být kdekoliv, pokud místa jako proudící kapaliny, jako je krev nebo vody, například v plicích a slinných žláz. Součást kapaliny proudící
je pro každý orgán, stagnace vlhkosti snižuje nebo složka kapaliny se zahustí se stává nadměrný, vysrážený, ztvrdnou proces je stejný .
způsobuje bolest kvůli ucpávání kamenů. Když kámen uvízne na úzkém místě, když projíždí, nastane silná bolest. Můžete také snížit průtok se rozštěpí horší funkce žluči, nebo způsobující žloutenku a horečka ve žlučníku a jater, možná budete chtít, nebo snížení funkce ledvin v proudu moči se zhoršuje.
a orientální medicíny koncepce
orientální lékařsky cholelitiázou Oru onemocnění kamene, přebytečné vody a tepla příčiny „mokré teplo“ a hmotnost Říká se, že je to stav "mokrého sputa", který se stává špatným a špatným. Kromě toho, zapojení takového „Kagekyo“, „Kitodoko“, „Chi 瘀“ bude považován za pozadí.
může být také vyřešen odstraněním brusného chirurgie nebo vedení, ale budete potřebovat operaci v závislosti na velikosti kamene. Zvažme léčbu Kampo jako protiopatření sekundárních příznaků.
V typickém léčby a snižování kamene a zaměření, které by vyřešilo tím, že zlepší proudění tekutiny. Vzhledem k tomu,
krev a voda je voda, která má být nebo
hustý nápoj je příčinou žlučové kameny, není špatný nápad ředit toto Ve skutečnosti má často špatný vliv. Vezmeme hodně vlhkosti, ale nutí k pohybu v těle stává břemenem, protože vedou ke stagnaci nebude přesunuta velmi dobře.

Chtěl bych učinit opatření, aby to bylo víc než ztenčení.
Kromě toho, protože je důležité zajistit, aby tělo správně pohybovat vody, je třeba se vyhnout pití taková věc hodně najednou studený nápoj, chci, aby se zdržela i životního stylu, jako je ochlazování těla. Například nápoje s vlastnostmi chlazení těla, jako je zelený čaj a káva, vyžadují pozornost. V

životě, dobře pohybovat do těla, pojďme zlepšit Tour plynu vzít v úvahu náladu radostný. V
bylinné medicíny
čínská medicína léčba onemocnění kamene, zlepšení Kolem plyn, krev, voda, eliminace „vlhkého tepla“, jako je ředění bohaté zaměření komponent To odpovídá.
  • Oshiba Saiko, YutakaKiyoshiin, Shitone 蔯 jako je pět 苓 散
    však podporují práci "sleziny" zapojen s žlučových kamenů, pokud trávení a vylučování moči Pokud jste kamenný kámen, mějte na paměti, že povzbuzuje práci "ledviny". Je třeba poznamenat, že v případě, že je studený, aby se zlepšila prohlídce, je také považován za opatření ke zlepšení toku ohřát tělo.

    Když používáme čínskou bylinnou medicínu, snažíme se ošetřit kameny co nejpřirozeněji.

    Související stránka kamenné nemoci


  • Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

    Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena