České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Mám můj výstřední předepsat nosní kapky? Zavedení zvládnutí marketingové medicíny!

 
Od té doby, kdy jste byli vždy schopni mít ucpaný nosní kongesce? Existují různé příčiny ucpaného nosu, ale jakou korespondenci děláte?

Ti, kdo se nestará, protože jsou obvyklé, ti, kteří jdou do nemocnice a předepisují drogy, ti, kteří reagují kupováním volně prodejných léků Myslím, že ano.

Jaký druh protiopatření je nejjednodušší a nejjednodušší? Přemýšleme o druhu nosní obstrukce a léků.Co způsobuje vyčerpaný nos?


Za prvé, je příčinou ucpaný nos, ale nejčastěji snadno pochopit způsobí naběhlé z nějakého důvodu sliznice v nose
, nosem
Je to vzor, ​​který zablokuje cestu průchozího vzduchu a způsobuje vyčerpaný nos.

Příště, co způsobí ucpaný nos, je ucpaný nos kvůli přebytku nazálního výboje. I když se to pravděpodobně stává současně se otoky sliznice, je to také velká příčina vyčerpaného nosu.
je vzor, ​​který jako nos vzduchu od deformace deformace a chrupavky, jako je
nosní přepážky jako příčinu

Next, snadno pochopit, ucpaný nos se zhoršuje.

Je snadné pochopit, proč se nos snadno ohýbá, když jste zasaženi nosem s bojem nebo boxem, takže to způsobí záchvat.

nebo jiný být pryč může Dekimono v nose, v pračce je vzor, ​​jako jsou kojenci zalepit, jako tkáně nebo malé kuličky v nose.

Dejme si dech se slanou vodou pro dusný nos! Je to trochu děsivé, ale je to úžasné! Myslím, že existuje mnoho lidí, kteří vědí, že "nosní kloktadlo" je účinné v tak bolestivém "zakaleném nosu", který je ucpaný a podrážděný. Ale nebuďte střední lidé běží, důraz na vyrovnání
protože „bolest“, ke kterému dochází dal vodu
rýma a zduření nosní sliznice medicíny a nutriční nápoj drink v nose! Bude to těžká práce! Horečka a rinitida vyskytující se na začátku nachlazení jsou opravdu těžké. Ale v takových dobách, jste pil pitné výživné nápoje, protože chcete ohrozit tělo? Pokud
pitné rýma lék
nosní kapky
že účinná proti ucpání nosu

Nejprve si popíšeme nosní kapky. pračce nosní je typ léku kropení přímo Shushu‘v nose a smluvně cévy v nosní dutině potlačí, jako je zánět a kongesce pokropením
, as
nosu Je to lék, který zlepšuje a zlepšuje příznaky.

, ale jen ve velkých vedlejších účinků, takže ani nenapadne, jako spíše Protože Posypeme přímo do nosu, ale ne ven žízeň ospalosti a krku asi pračce pití drogy,
drog V závislosti na účinku některých nežádoucích účinků se mohou objevit v celém těle.

Tento bod je nos, ale existují věci, které jsou předepsány při návštěvě nemocnice a ty, které mohou lékárny snadno získat jako marketingové léky.

Zvláště doporučujeme? Důvodem je, že je těžké odpovědět na otázku "Protože se říká, že při hledání okamžitého účinku se pravděpodobně vyskytnou vedlejší účinky a některé jsou považovány za nebezpečné, pokud se používají pravidelně.

Dokonce i komerčně dostupné nosní kapky lze klasifikovat podle příznaků. Jedním z nich je antihistaminika, která se používá při alergických příznacích jako antialergických léků.

Toto je také používáno pro orální medicínu, ale to je zkapalněné, aby se to kapka nosu.

Ačkoli je účinný při mírném příznaku, funguje to dobře pro příznaky, jako je křehký a řídký nos, spíše než vycpaný nos. Komerčně dostupné léky jsou reprezentativní produkty, jako je Allegra FX, ale také dobře fungují na sennou zimnici. Pít hodně pylových období kvůli ospalosti.
účinnost i na příznaky a
ucpaný nos, když obtížné účinnost při

​​Dalších antialergické léky v kapek, pokud jde o steroidních léků, existuje silný účinek, aby se zánět. Typickými marketingovými léky jsou Nazar AR a další.

Myslím, že někteří lidé se obávají steroidů a vedlejších účinků na celé tělo. Nežádoucí účinky na
systémové nebo není podráždění působením nosní sliznice nemusí bát, že byste
přímé vstřikování, může v pračce by někdy dal krvácení z nosu slabý nosní sliznici.

Poslední je vazokonstriktor. V marketingovém léku je Algardův rhinitis sprej atd. pračce To má silné kontrakce akce v nosních kapek bod vzít otok nosu, ale je léčivý přípravek, který, i když hrozná
příznaky rychle účinkujícího,
bušení srdce a zvýšení krevního tlaku, jako jsou bolesti hlavy Existují vedlejší účinky celého těla atd. Pokud se používá dlouhou dobu, účinek se zhorší a může způsobit zhoršení symptomů, proto je při použití nutná opatrnost.

Srovnání


z více než-the-counter léky a předepsaný lék

Za prvé, jako jednoduchý srovnání léků na předpis v Over-The-prodejné léky a nemocnice, vhodně v
nemocnici Je rozdílem, že předepisování léku podle uvažovaných příznaků se zachovává pro něco víc než cokoli jiného.

Myslím, že lidé, kteří zažili sennou rýhu apod., Pochopí, ale stejně jako cítím, že používám lék, že všechno funguje, pokud jsou příznaky těžké. I když se neobtěžujete navštívit nemocnici správně z tohoto důvodu, mnozí lidé najdou léky, které budou příznaky lépe prostým získáním komerčně dostupných léků z hrubých příznaků To je.
Ačkoli jsem se o tom zmínil uprostřed, i léky, jako je nosní kongesce nebo rýma, jsou účinné v závislosti na příčině.

, bude záviset na mnoha vstoupil do medicínu a mít za následek zneužívání vazokonstrikční aniž by to věděli, a ne se může stát něco děje příznaky Extra je horší i nadále používat v pračce To je.

V nemocnicích předepisujeme léky za rozumného úsudku z různých podmínek, včetně věku, symptomů, metody zvládnutí. Proto, pokud se snažíte zlepšit symptomy s klidem, doporučujeme nejprve konzultovat nemocnici a předepsat léky, které jsou uvedeny na trh.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena