České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Léčba, která přitahuje pozornost v imunoterapii rakoviny jater Existuje celá řada způsobů, jak Léčba

Rakovina imunoterapie, která přilákala pozornost při léčbě rakoviny jater

 
, mezi nimi v poslední době Imunoterapie začíná přitahovat pozornost. Imunizace je mechanismus, který lidské tělo má. Léčba rakoviny pomocí tohoto mechanismu je imunoterapie pro léčbu rakoviny.
na


imunoterapie, protože funkce není v léčení rakoviny existuje několik, byly zvláště zajímavé jako léčba rakoviny jater.

Zde, vlastnosti a imunoterapie léčby rakoviny, ve srovnání s jinými způsoby léčby, tak bude i nadále zavádět typ imunitní terapie, doufám, že se vztahují k nám.integrálně s rakovinou jater imunoterapie Obsah

· rakoviny jater, imunitní terapie a imunoterapie, která přitahuje pozornost při léčení imunitní , Co? · Proč je obtížné použít jiná léčba rakoviny jater? · Proč je imunoterapie rakoviny jater snadnější než jiné léčby? Existují dva druhy imunoterapie pro rakovinu jater.


Co je imunita s imunoterapií?

Při imunoterapii rakoviny jater používáme rakovinu k léčbě rakoviny pomocí mechanismu imunity, ale co přesně je tato imunita na prvním místě?

Vlastně jsem se narodil s lidským tělem a mít sílu zasáhnout bakterie, které se dostaly do mého těla.


Samozřejmě, že není dokonalá, ale já ani neporazitelný, tím, že takový je vybaven síla narodil, lidské bytosti, do jisté míry, že je i nadále zdravý život Můžete to udělat.

Tento druh síly se nazývá imunitní síla.

Pokud nemáme imunitu vůči lidem, když do těla vniknou bakterie škodlivé pro lidi, bude zabity tak, jak je.

Ale ve skutečnosti se vám to zřídka líbí?

Je to proto, že imunitní síla lidského těla odpuzuje bakterie, zatímco člověk sám o tom nevěděl.

Tato terapie se používá k léčbě rakoviny, je to imunoterapie pro léčbu rakoviny. Sponsored Links - Proč je obtížné použít jiná léčba rakoviny jater? Imunoterapie pro rakovinu jater přitahuje pozornost, protože jiné léčby jsou obtížně použitelné proti rakovině jater.

Existují tři hlavní léčby léčby rakoviny, chirurgické léčby, radiační terapie, chemoterapie, ale je obtížné použít jako léčbu rakoviny jater z následujících důvodů To se stalo jedním.


Nejprve, pokud jde o chirurgickou léčbu, jedná se o léčbu, která odstraní část, která je rakovinou.
Ačkoli excizie je doslova prováděna řezáním a řezáním, jelikož v játrech je mnoho krevních cév, operace zahrnuje určitý stupeň nebezpečí. Kromě toho jelikož samotná játra má pro lidské tělo důležité funkce, existují aspekty, které je obtížné vyřešit ve srovnání s jinými částmi těla.

Další je radioterapie, je to snížení počtu rakovinných buněk aplikací radiace na část rakoviny. Ale v případě jater, záření radiace způsobí pokles funkce jater, takže léčba radiací je poměrně obtížná. Nakonec o chemoterapii je to potlačit nárůst rakovinných buněk podáním protirakovinných léků atd. Účinky proti rakovině jsou však bohužel pro použití v játrech méně účinné.

Z těchto důvodů se typická léčba rakoviny těžko používá proti játrům, takže imunoterapie upozorňuje.
Proč je imunoterapie rakoviny jater snadnější než jiné léčby?

Při imunoterapii rakoviny jater není resekce prováděna jako chirurgická léčba, takže neexistuje žádné nebezpečí spojené s resekcí.

Kromě toho, protože nepoužíváme záření, zátěž na tělo je snížena ve srovnání s radiační terapií.

Pokud jde o chemoterapii, jelikož protirakovinné léčivé přípravky jsou těžko účinné proti játrům, je snazší, aby imunoterapie očekávala účinek ve srovnání s chemoterapií. Takže je obtížné použít jiné způsoby léčby kvůli neobvyklým okolnostem jater a imunoterapie je pro rakovinu jater snadnější. Ovšem samozřejmě není vždy léčena samotnou imunoterapií. V závislosti na stavu rakoviny jater je možné provést jiné léčebné postupy společně, takže se nedívejte špatně.

Existují dva typy imunoterapie pro rakovinu jater

Existují dva hlavní typy imunoterapie pro skutečné rakoviny jater. Jsou nazývány specifickou imunoterapií a nešpecifickou imunoterapií. Existují různé léčebné postupy, jako je terapie NK buněk pro imunoterapii, ale pokud ji klasifikujete, bude to buď jeden z výše uvedených dvou typů.

Proč se liší od těchto dvou typů, rozdíl je cíl. Při specifické imunoterapii budeme léčit pouze rakovinové buňky a léčit je.
vzhledem k tomu,

, ne-specifická imunoterapie, místo útoku pouze nádorové buňky tím, že zvyšuje odolnost celého těla, si klade za cíl spojit výsledek v léčbě rakoviny Budu.

V obou případech je drobné starosti o vedlejší účinky, jako je radiační terapie nebo chemoterapie s protinádorovými léky. Typické příklady specifické imunoterapie zahrnují terapii vakcínou dendritických buněk, terapii peptidovou vakcínou a terapií TIL. Typické příklady nešpecifické imunoterapie zahrnují terapii NK buněk a terapii LAK.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že existuje mnoho věcí, které zdravotní pojištění nepracuje pro imunoterapii. Vzhledem k tomu, že veškeré zdravotní výdaje vám hradí, je to místo, které bych chtěl vzít v úvahu. Kromě toho, protože nedávno vznikla imunoterapie, není to situace, kdy můžeme běžně reagovat v nemocnicích na různých místech. Protože ji můžete obdržet pouze na omezeném místě, jako je například univerzitní nemocnice, je zde třeba věnovat pozornost.

Sponzorované odkazy

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena