České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Vysvětluje otravu oxidem uhelnatým

 

encyklopedii onemocnění [rodinného lékařství]
otravu oxidem uhelnatým
otravu oxidem uhelnatým
otravy oxidem uhelnatým.
autor: Osaka Prefectural akutní General Medical Center zástupce ředitele Toshiharu Yoshioka
žádnou otravu nebo
oxid uhelnatý (CO), afinita hemoglobinu v krvi (Hb) je extrémně vysoká, Vázá se na Hb s afinitou 200 krát nebo více kyslíku a vytváří hemoglobin oxidu uhelnatého (CO - Hb). Z tohoto důvodu nemůže Hb přepravovat kyslík. Navíc CO-Hb není prostě není přenášet kyslík, zbývající zvýšenou afinitu pro kyslík Hb bylo snížení dodávky kyslíku do tkání, než anémie ztratil stejné množství Hb významně.
otrava oxidem uhelnatým může dojít k takovým zatažení automobilový výfukových plynů v důsledku nedokonalého spalování a ohně, sebevražda ropy. City plyn se přepne na zemní plyn, který neobsahuje většina oxidu uhelnatého z svítiplyn, otrava oxidem uhelnatým, ale poklesla, ale tvořily více než polovinu všech úmrtí otravy. V
oxidu uhelnatého otravy první systémové hypoxie, mozku, bude narušena hodně spotřeby kyslíku.
příznaky se objevují jak
bolesti hlavy, snadná (ii) únava (unavená snadno), snížená úsudku, nevolnost a zvracení, poruchy vědomí, objeví se křeče. Propustnost krevních cév se zrychluje a existuje mnoho případů, kdy dochází k plicnímu edému nebo edému mozku. Pokud máte snížený absorpční obraz v části nazvané globus pallidus (kůže hlavy) s CT hlavou, prognóza je špatná.
nástup mechanismus je neznámý, ale je rovněž známo, přítomnost přerušovaného otrava oxidem uhelnatým typu jakmile se dostanou do znovu komatu později získávala (kóma). Mechanické větrání
léčebných metod
hyperbarické kyslíku nebo čistý kyslík, řádky a rychlé vylučování oxidu uhelnatého, jako účinná léčba, která také slouží jako přívod kyslíku do tkáně dochází k hypoxii Budu. Spontánní dýchání pod čerstvým vzduchem je dostatečné pro mírné případy bez poruchy vědomí.
lékařské předměty vhodné pro stanovení diagnózy oxidu uhelnatého otravy
přejde do nemocnice hledání výběru prefektura.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena