České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Cataract Symptom Check - lékařská i Town

 


šedého očního zákalu Nahoru odkazuje na nemoc, která je krystalická čočka z oka zakalí
bílý a šedý zákal (Shirosokohi). Jak se choroba postupuje, můj zrak klesne. Brzy to pocítilo, že světlo bylo oslnivé, zdálo se, jako by kolem něj visel mlha. Něco se může zdát dvojité, trojité.
Typ kataraktu
Nejčastější je senilní katarakta, ke které dochází při stárnutí, ale jeho mechanismus nástupu není jasný. Existují katarakty způsobené diabetem, atopickou dermatitidou, endokrinními poruchami, poraněním očí a dalšími. V případě atopické dermatitidy je údajně způsobeno užíváním steroidních léků.
Léčba katarakty Existuje léková terapie a chirurgická léčba. V závislosti na vývoji stavu onemocnění a typu katarakty bude rozhodnuto o vhodném způsobu léčby. Chirurgie je možná i u starších osob. Zlikvidujte objektiv ultrazvukem a vyjměte jej, místo toho vložte plastovou čočku. Ve většině případů je doba operace asi 15 až 30 minut, což je denní operace.
Inspekce
Diagnostika je přiložena zkouškou zrakové ostrosti, vyšetřením štěrbinové lampy (Saigaki) mikroskopem, vyšetřením fundusu. Také se provádí revize elektrického diagramu sítnice.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena