České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Vývoj nového typu diabetu lék výhod a nevýhod (2006.12.04 příspěvky)

 
onemocnění odvětvími News /diabetes /Nový typ výhody a nevýhody léčby diabetu (2006.12.04) me

chorobných Ačkoli oddálení riziko kardiovaskulárních příhod

v loňském roce jako nová hubnutí drog (obezita léčbě drogové závislosti) (2006), jeho schválení v Evropě a byl propuštěn rimonabant (rimonabant, obchodní název Acomplia), 2. typu diabetu II výsledky výzkumu a vliv na glykémii a hubnutí u pacientů se získá bylo oznámeno na mezinárodní diabetes asociace, která se konala v Kapském městě v Jihoafrické republice (IDF). Pro zlepšení krevního cukru u pacientů s diabetem typu 2

Rimonabant, ale nástroj také v „The Lancet“ online verzi v říjnu 2006 byly zveřejněny, že HbA1c v indexu je poprvé, kdy se testy .

SERENADE (studie hodnotící Rimonabant účinnost při drog-Naivní diabetiků) ve stejném testu se nazývá, Spojené státy šesti dalších zemích 56 účastnících vybavení. 278 případy, které nepoužívají jiné diabetické lék je mg denně Rimonabant1_nichi 20, aby do šesti měsíců, a ve srovnání se skupinou užívající placebo.

V důsledku toho se z 7,9 HbA1c hodnoty (%) základní linie (na začátku testu), pozorován pokles na 0,8% v rimonabant skupině, byla významně snížena ve srovnání s 0,3% ve skupině s placebem Bylo potvrzeno. Kromě hmotnosti, HDL a LDL cholesterolu, výrazně zlepšil také HbA1c příslušné neutrální tuk. Pro ještě krevní tlak, klesající trend byl pozorován i když nebyl statisticky významný rozdíl.
se předešlo komplikacím

diabetes, stejně jako hladina cukru v krvi, platební váhu a hladinu cholesterolu v krvi, jako jsou neutrální tuky nebo krevní tlak, důraz na jiných rizikových faktorů kardiovaskulárních onemocnění (rizikové faktory) Je to nezbytné. Nicméně v některých stávající léčbě diabetu typu 2, ale může zahrnovat vedlejší účinky, jako přírůstek hmotnosti byl obtíže.

„rimonabantu má za následek přínos pro řízení těchto dalších rizikových faktorů,“ řekl americký oznámila výsledky studie University of Texas Southwestern Medical School (Dallas, Texas) klinickou profesor vědy a Dara skenovat Diabetes endokrinní Center Ředitel Julio Rosenstock zdůrazňuje. „Toto je odlišné od dosavadních terapeutických činidel k léčbě cukrovky na rimonabant, ukazuje možný nový mechanismus účinku“, která říká. rimonabant by měl být schválen v blízkosti ve Spojených státech.
share: Kliknutím
(budou otevřeny v novém okně) sdílí Twitter
(otevře se v novém okně) Kliknutím na těšit a sdílet Facebook kliknutím
Sdílet na Google+ (otevřít v novém okně)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena