České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Může zvýšit riziko cukrovky v některých antihypertenziv (2007.2.8 příspěvků)

 
choroba odvětvími News /diabetu /antihypertenziv částečně na možnosti zvýšit riziko cukrovky (2007.2.8 me)

individuálního part in, že existuje lék, který může zvýšit riziko diabetu, výzkum rýže spěch spěch University School of medicine (Chicago) preventivní medicíny William Elliott a jeho kolegové na léčbu na míru je vhodnější

antihypertenziva to bylo odhaleno ve zprávě. Tam je nejvíce spojen s diabetes nástupem a beta, blokátory a diuretika (beta) 2 činidla, antagonisté Ca druhá pouze na ně. Nejméně rizika diabetu angiotensinu Ⅱ blokátor receptoru (ARB), nebo, jako inhibitorů enzymu konvertujícího angiotensin (ACE), který byl nová generace antihypertenziv. Podle

britský lékařský časopis „Lancet“ zveřejnil zprávu o této otázce dne 20. ledna, výzkumný tým analyzuje výsledky klinických výzkumu 22, které byly provedeny v minulosti. Celkem 140,000 3000 případů účastníků, ale je to vysoký krevní tlak, na začátku diabetu nevyvíjí, že obdržela dlouhodobou léčbu antihypertenzními léky nebo placebo v souladu s každým z designu studie (placebo).

Jako výsledek, diuretika jsou často používány ve Spojených státech a-beta, ve skupině jsou předepsány dvě činidla blokátory, příklady komplikované diabetem nejčastěji nalezeny. Elliott Dr. „ve skupině, které jsou předepsané ARB nebo inhibitoru ACE u diabetiků byla malá. Je Ca antagonisty, které byly v jejich střední“ popisuje. Podle

Elliott Dr., diuretika a β riziko diabetu, pokud užívali blokátor, přičemž doba a tělesnou hmotnost, rodinná anamnéza diabetu, byl vzhledem k počtu rizikových faktorů, jako je nedávné zvýšení tělesné hmotnosti. Na základě výsledků této studie, protože pokud by měl rozhodnout, jak léky na předpis lékařů, že neexistuje jasná odpověď.

Elliott Dr., ve Velké Británii poslední pokyny, diuretika a &beta, pro kombinaci dvou léčiv blokátorů zvyšuje riziko vzniku cukrovky, představit, že nejste která má být provedena, high „diabetes riziko k léčbě vysokého tlaku krve do pacienta, a beta, než blokátory a diuretika, je to s nemusí „lepší předepisovat inhibitory ACE a ARB.

Nicméně, tam je historie „onemocnění ledvin, u pacientů, kteří podstoupili velký infarkt nedávno, další infarkt vyhýbání β. by měly být použity blokátory i takové onemocnění ledvin za to by vyžadovalo použití diuretik. pro budoucnost diabetu, a dodal, že nyní by neměla být odepřena v současné době vyžaduje léčbu“.

Opět Stuart Weiss, Ph.D., New York University School of Medicine endokrinologa, odborník na cukrovku, v reakci na tento výsledek potřebujeme „léčbu individualizace. diabetu ve Spojených státech byla rozložena (spread) za současné situace, mluvím, že je třeba vzít v úvahu výsledky této studie při provádění počáteční léčbu vysokého krevního tlaku. "

Weiss Dr. farmakoterapie pro pacientů s hypertenzí a „diabetes rizika, a beta blokátory, nebo by se nespustí z inhibitorů diuretika .ACE a ARB antihypertenzního účinku v případě dlouhodobého používání, dále se domnívá, že riziko diabetu je nízká ve svém léku, a to iu pacientů s diabetem 2. rizika není tak vysoká, léčba časně stanoví, že lze říci, že je výhodné použít dva léky. " (HealthDay News 01.5.18)

http://www.healthday.com/Article.asp?AID=601105Copyright © 2006 ScoutNews, LLC Všechna práva vyhrazena
share: ..
otevřete to
na tlačítko (otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru klikněte sdílet
Facebook (otevře se v novém okně) Sdílet na Google+ kliknutím
(v novém okně masu)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena