České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Srdeční snížení incidence onemocnění pacientů s diabetem dospělých (12.06.2007 me)

 
pacientů s výskytem srdečních onemocnění diabetem nemoc odvětvími News /diabetes /dospělý je snížena (12.06.2007 me)

dobré hladiny cukru v krvi hodnota lidského vedení a snížení rizikových faktorů vzniku kardiovaskulárních onemocnění u pacientů s faktorem

United States of dospělého diabetu snížena než dříve, a další pacienti mají zkušenosti s hustou řízení hladiny cukru v krvi byly hlášeny dvě studie podle vědců v centrech Spojených států pro kontrolu nemocí (CDC).

1 z nich je, National Health Interview Survey (NZIS), který byl analyzován s vlastním hlášeny data. Kardiovaskulární morbiditu u diabetických pacientů starších 35 let, to byla snížena o 11% nebo více v letech 1997 a 2005 byla potvrzena. Zejména, kardiovaskulární onemocnění v Afroameričany vysoké diabetes výskytu ve srovnání s ostatními druhy snížil o 25%. Kardiovaskulární morbidity onemocnění 35-64 roků let 14% (31,1% rarr; 26,7%) byla snížena. V tomto věku, většina pacientů s diagnózou diabetes novými v celé dospělé.
pro

klesající trend celkové kardiovaskulární choroby, výzkumníci šíření každodenních preventivních prostředků, jako jsou například konvenční „aspirin, kouření a vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorem onemocnění (rizikové faktory), vysoký krevní tlak pokles je analyzován, že „je považováno za pravděpodobné, že se podílí, jako je například. Srdeční onemocnění a mrtvice představuje 65% úmrtí u diabetiků, kardiovaskulární mortality u dospělých diabetiků, 2-4 krát vyšší než non-diabetiků.

vedoucí autor Nilka Burrows je studie „Problém tohoto výsledku, což je velmi povzbudivé, že je důležité pokračovat v úsilí o řízení a rovněž diabetes prevence budoucnosti, s kardiovaskulárním onemocněním bylo uvedeno, že bude rovněž podporovat boj“.

Další studie, ti s úrovní jednou nebo vícekrát větší než hladina cukru v krvi je podíl pacientů s diabetem dospělých na vlastní měření se zvýšil o 22 procent od roku 2006 do roku 1997 v jednom dni. Analýza výsledků průzkumu rizikového chování faktoru (BRFS), bylo zjištěno, že 63% dospělých pacientů s diabetem v té době 2006 udělal měření hladiny cukru v krvi více než jednou denně. Federální vláda je, že 61%, které byly uvedeny jako cíl do roku 2010 byl vyšší než před čtyřmi lety.

regulace hladiny cukru v krvi, navíc k léčbě diabetu, štěpení kardiovaskulárních onemocnění a dolních končetin je diabetická komplikace, je důležité v prevenci retinopatie.

„u pacientů s diabetem, další vzdělávání kritické rozhodnutí byl schopen použít i nástroje na pomoc (příslušné rozhodnutí v době ohrožení). diabetes self-vedení pro léčbu diabetu samotného pacienta pokračovat v prevenci a řízení diabetes, nebo by pomohla získat znalosti pro spuštění, „uvedl vedoucí autor Liping Faunův říká.

jsou uvedeny v nemocnosti a úmrtnosti nemoci týdenní zprávy CDC vydala oba hlášeny „nemocnosti a úmrtnosti Týdenní zpráva“. (HealthDay News 11.ledna)

http://www.healthday.com/Article.asp?AID=609669Copyright © 2007 ScoutNews, LLC Všechna práva vyhrazena
podíl: ..
otevřete to
na tlačítko (otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru klikněte sdílet
Facebook (otevře se v novém okně) Sdílet na Google+ kliknutím
(v novém okně masu)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena