České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Chromozóm mutace je spojena s rizikem srdečních onemocnění u pacientů s diabetem (2008.12.25 me)

 
Novinky /diabetes /chromozomální mutace chorobu sektorová spojené s rizikem srdečních onemocnění u pacientů s diabetem (2008.12.25) me

hladiny cukru v krvi ovládání selhání při identifikaci nový výzkum genové mutace v Kitashi snadno pacientů ischemická choroba srdeční, u diabetiků 2. typu se špatnou kontrolou glykémie, mutacemi genů, které zvyšují ischemická choroba srdeční (ICHS) rizika byly identifikovány, American Medical Journal „JAMA“ to bylo uvedeno v listopadovém vydání 26 dní.
v

obecné populace, mutace v oblasti 9p21 devátého chromozomu, které mají být spojeny s CAD zvýšené riziko bylo v minulosti výzkumu známa. Harvard University (Boston) School of Medicine týmu Joslin Joslin Diabetes Center, u pacientů s diabetem 2. typu 1500 silný (z nichž 322 jsou diagnostikovány s CAD), mutace v 9p21 a zkoumal dlouhodobou kontrolu hladiny cukru v krvi.

kontroly glykémie je dobrá, a ve srovnání s pacienty bez 9p21 genové mutace, dvakrát CAD rizika u pacientů s dobrou kontrolou glykémie varianty existují dva glykémie špatné genové mutace u dvou pacientů riziko bylo čtyřikrát. Tento vztah Když se podíváte na dlouhodobém horizontu (7 let) byla kontrola glykémie, která byla nejúčinnější. Kromě toho, vědci, 9p21 variant a špatná kontrola glykémie je, je to také spojeno s úmrtnost po 10 letech.
„Závěrem lze říci, 9p21 varianty a špatnou kontrolou glykémie jsou ovlivněny navzájem náchylnosti CAD u diabetiků.“

a, řekl, je Alessandro Doria a jeho kolegové, který vedl výzkum. „Naše zjištění, pochopit plaku v cévách pacientů s diabetem (School Zhu) nastane (proces tvoření plaku), efektivnější preventivní strategie smysl při navrhování širší aspekt než. Vícejazyčných ukázalo se složitou etiologie faktorů onemocnění, při hledání přispívají genetické faktory onemocnění, to podtrhuje význam interakce mezi genetického prostředí a genetické „dále.

2 diabetes typu II, je jedním z nejdůležitějších rizikových faktorů pro kardiovaskulární onemocnění (rizikových faktorů), u diabetiků 2. typu s diabetem nejsou 2 na hlavní srdečních příhod (událostí) v porovnání s osoby 4 že double-náchylný. Podle amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), 2,200 milionů navíc Američanů trpí cukrovkou 2. typu. .. (HealthDay News 11.5.25)

http://www.healthday.com/Article.asp?AID=621662 Copyright (C) 2008 ScoutNews, LLC Všechna práva vyhrazena
podíl:
klikněte
(otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru klikněte sdílet
Facebook (otevře se v novém okně) Sdílet na Google+ kliknutím
(nové okno otevřít vás)
v

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena