České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Nedostatek vitaminu D v 75% diabetes typu 1 pacientů (2009.1.29 mě)

 
nedostatek vitaminu D v 75% Novinky /diabetes /diabetes typu 1 pacientů s onemocněním odvětvími (2009.1.29 mě)

75% diabetes 1 u dětí a dospívajících (dospívající) typu má být ve stavu nedostatku vitaminu D, byl odhalen při studiu ve Spojených státech diabetu Joslin Center (Boston). Nedostatek vitaminu D, a to zejména u pacientů s diabetem typu 1 má za následek budoucích kostních poruch. Vitamin D je obvykle, ale živiny odvozené od příjmu potravy a opalování, ale vyšetřovatelé nutné doplňky (doplňky stravy), ke zvýšení hladiny vitaminu D u pacientů s diabetem 1. typu.
Podle zprávy, která byla zveřejněna v

American Academy of Pediatrics časopise „Journal of Pediatrics“ lednovém vydání studie bylo změřit hladinu vitamínu D diabetu 1. typu u dětí (1.5-17.5 let) 128 příklad. Výsledkem je, že vitamin D v 61% těchto dětí je v úrovni nedostatek, bylo zjištěno, že další 15% vitaminu D být ve velmi nízkých úrovní nedostatku. Pouze 24% dětí mělo dostatek vitamínu D.

V Britta Svoren hakase Centra pediatrie hlavních vedoucí výzkumník „hladiny vitaminu D u pacientů s diabetem 1. typu, jsme z byli ve vážném stavu, než si myslíte,“ řekl. To diabetes je spojena s poklesem hustoty kostí, což vede k y zranitelné kostní, je také známý nedostatek vitaminu D pro zvýšení budoucí riziko zlomeniny, Svoreň pan Kromě těchto, vitamíny D spolu se poukazuje na možnosti, které hrají roli při diabetu 1. typu rizika, je nastavena na hodnotu „existuje mnoho děti trpí nedostatkem kromě diabetu 1. typu na světě vitamin D“.

Studie rovněž významně postrádají tendenci více starších dětí vitamínu D, vitamin D ve výši 85% u adolescentů bylo prokázáno, že k nesprávnému úrovni. Jeden z těchto faktorů pozadí je považován za nápoj. Podle Svoreň řekl, vitamín D příjem cesta dětí a mládeže je hodně případ vitaminu D opevněné mléka, ale u pacientů s mládeží než ty mléka, že možnost pít colu bez cukru (cukr bez aditiv) se zvyšuje. U pacientů, kteří v tomto věku, je doporučeno, že příjem vitaminu D multi-vitamínů a nejnižším 400IU /den.
o důležitosti příjmu vitaminu D v

děti, zdůrazňuje i David L. Katz, Ph.D., ředitel Yale University (Conn.) School of Medicine Prevention Research Center. Zmínil, že American Academy of Pediatrics nedávno doporučil zdvojnásobení příjmu vitamínu D dětí, bez ohledu na to, zda je možné zabránit všem onemocnění kostí v „pacientů s diabetem, příjem doplněk sám vitaminu D je něco, co dává smysl jak“a příjmu vitaminu D z 400IU /den u všech dětí, zejména u vysoce rizikových dětí s nedostatkem vitamínu D poukazují na potřebu sledování hladiny vitaminu D. (HealthDay News 2008 Prosinec 19)

http://www.healthday.com/Article.asp?AID=622432 Copyright (C) 2009 ScoutNews, LLC. Všechna práva vyhrazena.
share a

na tlačítko (otevře se v novém okně) Podíl na Twitter sdílet s
Facebook je (budou otevřeny v novém okně) klikněte prosím podělte se o Google+ klikněte
( Otevřít v novém okně)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena