České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Spojená s nízkou hladinou cukru v krvi je vysoká úmrtnost diabetiků hospitalizovaných pacientů (2009.7.30 příspěvků)

 
choroba odvětvími News /diabetes /diabetes nízká hladina cukru v krvi hospitalizovaných pacientů je spojena s vysokou mortalitou (2009.7.30 me)

Nová studie ukázala, že pacienti s diabetem, kteří měli během hospitalizace hypoglykemii, měli významně vyšší riziko úmrtí během hospitalizace nebo do jednoho roku.

Harvard University (Boston) byl studován School of Medicine odborný asistent Alexander Turchin a kolegy, řekl: „hypoglykémie může být značka znát závažnost onemocnění“, „hospitalizovaných pacientů je nemoc Stává se těžké a nezabere jídlo. Pokud používáte stejný lék proti cukrovce jako domácí terapii, bude to hypoglykemické. " Tato studie byla zveřejněna v červeném čísle "Diabetes Care (diabetes care)".

vysoká hladina glukózy v krvi spojené s různými nepříznivými výsledky, ať už výsledky při snižování hladiny glukózy v krvi kriticky nemocného pacienta se zlepší byla studována. V časných studiích bylo prokázáno, což vede k agresivním kapek dobrým výsledkům hladiny glukózy v krvi, v několika studiích, protože bylo ukázáno, že zvýšená úmrtnost v důsledku nadměrného poklesu hladiny glukózy v krvi, na otázku tímto způsobem Představuje se.

I když většina výzkumu byl pacient na jednotce intenzivní péče je předmětem, tentokrát je pacient podléhá v nemocnici v obecném oddělení v různých příčin, jako plánovanou operaci a infekce. Turchin Pán a další analyzovali údaje o 4 368 nelékařských pacientů. 2 582 osob mělo pacienty s diabetem typu 1 nebo 2, z nichž asi jedna třetina dostávala inzulínovou léčbu. Definována jako hypoglykémie následující hladiny glukózy v krvi 50 mg /dl, 7,7% pacientů ve hospitalizován s diabetem přinesla hypoglykemie alespoň jedna epizoda. Když je den, který přinesl o hypoglykemie se zvýší o jeden den, riziko úmrtí v nemocnici vzrostl 85,3%, riziko úmrtí na 1 rok po propuštění z nemocnice rovněž zvýšil 65,8 procenta. Dále bylo zjištěno, že pobyt v nemocnici se zvýšil o 2,5 dne, pokud se den hypoglykémie zvýšil o jeden den.
Pokud

„pacient vedlo k hypoglykémii není výhodné udržovat vysokou potřebu důsledně sledovat klinické zhoršení. glukózu, příliš aktivně padá Není to dobrý nápad, "říká. Jeden z odborníků uvádí, že vysoká úmrtnost pacientů s hypoglykemií není důsledkem agresivní léčby, ale spíše skrytými nemocemi. Není pochyb o tom, že hypoglykemie je spojena s vysokou mortalitou, ale neexistuje přímý důkaz, že to je příčina.

Turchin řekl i hypoglykémie kvůli pochopitelných důvodů, jako je jídlo jedl v „těsně před, za komplexní analýzu k určení, zda je riziko vysoké stejným způsobem jako hypoglykémii, která se přirozeně vyskytuje popisuje nemůže „příčinou události je to, co hypoglykemie se doporučuje jen přísně monitorovat pacienta, aby se zabránilo to zhoršuje více problémů. (HealthDay News 06.5.29) http://www.healthday.com/Article.asp?AID=628507 Copyright (c) 2009 ScoutNews, LLC Všechna práva vyhrazena
share: ..
click k (budou otevřeny v novém okně) Podíl na Twitter sdílet s
Facebook je (budou otevřeny v novém okně) klikněte potěšit a potom klepněte na tlačítko
(budou otevřeny v novém okně) sdílí Google+


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena