České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Bílkovina v moči úrovni (protein) může pomoci předpovědět funkci ledvin (2010.3.4 míst)

 
choroba odvětvími News /diabetes /protein v moči úrovni (protein) může pomoci předpovědět funkci ledvin (2010.3.4 mě )
proteinu (proteinové hladiny) jsou vysoce případ

moči, bylo prokázáno, že signál z překážkové lidí se selháním ledvin a souvisejícího rizika onemocnění. Ve zveřejněné zprávě v American Medical Journal „JAMA“ 3. února problému, doporučujeme začlenit hladiny proteinu při kontrole moči (proteinurie) k novým pokynům.

Kanada je autorem studie, Brenda R. Hemmelgarn Dr. University of Calgary (Alberta) docent „současnými metodami, měření sérového kreatininu (odpadní, které mají být zpracovány v ledvinách krevní test ) a byl instruován, aby index funkce ledvin, jako další indikátor, začlenit hladin proteinu v moči, bylo zjištěno, že vynikající prediktivní než pomocí měření samotného. k nové pokyny Vyhlídka na začlenění je velmi vysoká. "

Kerry Willis řekl mezinárodních směrnic je organizace vytvořit National Kidney Foundation (NFK) je „nejdůležitější údaje, které jsou prezentovány v nedávném společnost pro klasifikaci a prognózu problémem chronickým onemocněním ledvin je. není randomizované, prospektivní studie uvedla, že velmi přesvědčivý „, jak data pozorování. Nové pokyny jsou naplánovány být veřejný přezkum (Veřejná) v letním podzim roku 2011.

chronického onemocnění ledvin (CKD) glomerulární filtrace (GFR), tj. jsou v rozsahu, představovat odpad na nebo Torinozokeru z těla ledvin, odhaduje GFR (EGFR), nízkou hodnotu srdce což znamená, že je zde vysoká pravděpodobnost takových útoků a smrti. Tato studie byla zkoumána na základě obou eGFR a proteinurie při měřené dospělého asi 100 milionů lidí v letech 2002 a 2007. V důsledku toho, když je eGFR je hladina proteinurie je vysoká při nízké hodnotě, selhání ledvin, než si lidé proteinurii je normální v EGFR vysoká, srdeční infarkt, úmrtnost byla vyšší. Když se eGFR je také hladina proteinurie se zvyšuje stejnou, smrt, infarkt, hrozí selhání ledvin je vysoké riziko v případě eGFR s vysokým obsahem bílkovin v moči dokonce téměř normální, klinický, než kdyby eGFR je na nízké hodnotě bez proteinurie Výsledek byl špatný.

US Martin Zand Dr. z University of Rochester (NY) Medical Center, navíc k revizi. pokynů inspekce „ve vysoké proteinů v moči pacienta renální funkcí všech úrovních bylo špatné, studie o proteinurii v budoucnu , získá se provádí další. například u lidí s vysokým proteinurie u diabetiků, snížení množství proteinu v moči zpomalit progresi renálního onemocnění, je známo, že snížení dalších souvisejících úmrtí jsou, v této studii, kdy malé množství bílkoviny v moči nalezeny u lidí s relativně normální funkcí ledvin, i když bylo zjištěno, že výsledek je horší, je třeba zjistit, zda úspěšné podobném zákroku v této populaci Ukazuje, že existuje. " (HealthDay Zprávy 2 únor) http://www.healthday.com/Article.asp?AID=635613 Copyright (c) 2010 HealthDay Všechna práva vyhrazena
podíl: .. Kliknutím
sdílený Twitter (otevře se v novém okně)
(otevře se v novém okně) klikněte těšit a sdílet Facebook kliknutím
(budou otevřeny v novém okně) sdílí Google+


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena