České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zelená listová zelenina je spojen se sníženým rizikem diabetu 2. typu (2010.9.9 mě)

 
nemoc odvětvími News /diabetes /zelená listová zelenina je spojen se sníženým rizikem diabetu 2. typu (2010.9.9 me)

uplynulém analýza studií ukázala, že příjem zelené listové zelenině snižuje významně diabetes 2. typu rizika. 6,4% světové populace je odhadována na diabetes typu 2, diabetes typu 2 rychlost jako lidí s nadváhou ve Spojených státech roste se zvyšující se autoři říkají. Vědci se snaží pochopit roli dietních her při nástupu onemocnění.

Tentokrát skupina vedená UK Leicester Leicester University Patrice Carter zkoumal šest studií o dietě a diabetem 2. nemocnosti. Výsledkem je, že ve srovnání s lidským příjmu zelené listové zelenině jsou nejmenším počtem (1 den 0,2-porce), nejčastější lidský (1 den 1,35 porce), diabetes typu 2 bylo riziko 14% nižší.

Nicméně ovoce, zeleniny, nebo že celý příjem obou kombinací je zvýšena což má za následek významný rozdíl v riziku, že nebyl prokázán. Autoři, ale k závěru, že výrazně snížit riziko vzniku diabetu 2. typu je zvýšení denního příjmu zelená listová zelenina, další výzkum je to, co potřebujeme. Tento nález byl zveřejněn 19.srpna v British Medical Journal „BMJ“ online verzi.

Nový Zéland je autorem průvodního úvodníku studie Jim Mann Otago Otago univerzitní profesor „je toto poznání, to nic nemění obecné poučení z lékařské komunitě, která by měla trvat hodně ovoce a zeleniny.“ Vysvětlení. „Ti faktory dieta jednoduše znovu uvědomit, že, jak velký význam, nebo snížení rizika diabetu typu 2, v tomto ohledu, tam je mnohem více důkazů (vědecké důkazy) než jakékoliv farmakoterapie“ .

Mann řekl řekl: „zaměřit se na potenciální přínosy zelené listové zelenině jsou rozumné, ale také může být začleněn do příjmu doporučené denní 5 porcí ovoce a zeleniny.“ Tam. (zelená listová zelenina) všechny stejně diabetes, ale s, což je jednou z možností dietních složek, aby se snížilo riziko chronických onemocnění, dodává bod není poučení, které závisí pouze na zelené listové zelenině Dělat. (HealthDay News 08.05.20)

http://consumer.healthday.com/Article.asp?AID=642328 Copyright (c) 2010 HealthDay Všechna práva vyhrazena
share: ..
otevřete to
na tlačítko (otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru klikněte sdílet
Facebook (otevře se v novém okně) Sdílet na Google+ kliknutím
(v novém okně Tam)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena