České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Může vést k neočekávanému miláčky poškození pacientů s diabetem (2011.7.21 me)

 
nemoc odvětvími News /diabetes /pet u pacientů s diabetem může vést k poškození nečekaný odpor (2011.7.21 me)

majitelé domácích zvířat, kočka nebo poškrábání špičku vlastníka s hřebíkem, je pes zvyklý, aby se kousnout prst v posteli. Nicméně u pacientů s diabetem, tam je také v této potěšující hře neměli sešlápnout plochu. Nevystavujte ruce a nohy, když spíte s domácím zvířetem.

tento případ, ty, které odpovídají druhém případě, který byl zaznamenán v lékařském časopise jako případ tohoto druhu, žena během spánku, který se stal noha je necitlivé stav (senzorická neuropatie) diabetem, na patě trpí infekčními nemocemi pet pokousáním, ty, které se staly ztratit nohu. Výzkumníci uvedli, že zdůrazňuje případ, že je důležité oznámení na hrozby související s nedostatky generace a v něm o domácího mazlíčka pro pacienty s diabetem.

„Je to mazlíček je sklon lízat rány, v případě, že majitel byl olizování prostě muset prokázat žádnou reakci, takže hlodání,“ řekl, je autor studie rýže Valley Presbyterian Valley Presbyterian Lee C. Rogers je nemocnice prevence řezání Center (CA) uvedl. Kromě toho, že je u pacienta s diabetem, které slin „pes, je také zpráva, která byla infikována letální MRSA (meticilin-rezistentní Staphylococcus aureus). Tentokrát případu, diabetes vykazující zkřehlé příznaky končetin způsobené neuropatie (nervové poruchy) Je varoval, že ukazuje na nebezpečí chovu domácího mazlíčka „pro pacienta.

Rogers a jeho kolegové, hlášeny ve Spojených státech Podiatric Medicine Journal "Journal of American Medical Association podiatrické," otázka 5 /červen o tomto případu. US Počet diabetiků se říká, že asi 26 milionů lidí, se stala hlavní příčinou non-traumatické amputací dolních částí končetin ve Spojených státech.

případ tohoto 48-leté ženy, začala s nástupem progresivní porucha, která postihuje nervový systém „diabetická neuropatie“. Pacient již ztratila řez jedním z dolních končetin, také stal se počet velkých druhou nohu na cukrovku. To, že byl ještě větší problémy, infekce palce. Vzhledem k tomu, že necítí bolest, žena až do rána vidět krev, jsem si nevšiml, že Jack Russell teriér z 2-letý má kousat část špičky, která přinesla její infekčních chorob v noci.

Zpočátku pacienti obdrželi na částečný výřez z prstů, pro kožní léze, které jsou běžné v šíření infekce a diabetiků, byl měl být předmětem dolní řezu nohou. „Pacienti s diabetem s neuropatie, aby nedošlo k řezání nebo jiné komplikace, by měly přijmout zvláštní opatření k ochraně před infekcí nohu“ řekl Rogers řekl. (HealthDay News 07.5.11)

http://consumer.healthday.com/Article.asp?AID=654278 Copyright (c) 2011 HealthDay Všechna práva vyhrazena
share: ..
otevřete to
na tlačítko (otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru klikněte sdílet
Facebook (otevře se v novém okně) Sdílet na Google+ kliknutím
(v novém okně masu)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena