České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Muži rozvíjet diabetu 2. typu menší přibývání na váze než u žen (2011.10.27 příspěvky)

 
choroba odvětvími News /diabetes /muži vyvinout diabetes 2. typu s menší přibývání na váze než u žen (2011.10.27 příspěvků)

muži mohou vyvinout diabetu 2. typu mass indexem nízkou tělesnou (BMI) bylo hlášeno než ženy. Toto zjištění říká, že proč jsou diabetici častější u mužů po celém světě, říká. Muži 50.000 1920 lidí s diabetem ve Skotsku, byl analyzován ženě 40.000 3.137 lidí s těmito údaji, průměrné BMI v době diagnózy diabetu 31,83 u mužů, bylo zjištěno, že 33,69 u žen. Tento rozdíl je pro mladší generaci výraznější. Tento nález byl zveřejněn 30.září v European Research Association Diabetes (EASD) časopisu „Diabetologie“ online verzi.

Naveed Sattar a jeho kolegové z britské University of Glasgow kardiovaskulární Ústavu lékařské vědy, profesor, který vedl studii, „Toto zjištění podporuje hypotézu, že muži rozvíjet diabetu s menším přibývání na váze.“ . Proč mají lidé menší hmotnostní přírůstek než ženy a rozvíjejí diabetes, lze vysvětlit distribucí tuku. Muži mají tendenci se hromadit tuk v oblasti břicha a jater, ale žen než mužů, další „bezpečné“ easy hromadit tuk pod kůží.

Victoria Král, Ph.D., britská Diabetes Association (Diabetes UK) je, „muži mohla vyvinout diabetes typu 2 se obával, než ženy., jako je tato studie, pochopit, proč A poskytne hlubší pohled na prevenci diabetu 2. typu. " (HealthDay News 10.července)

http://consumer.healthday.com/Article.asp?AID=657494Copyright (c) 2011 HealthDay Všechna práva vyhrazena
akcie: .. <
br> Ctrl (otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru sdílet s
Facebook je (budou otevřeny v novém okně) klikněte potěšit a potom klepněte na tlačítko
se otevře ve sdíleném (nové okno ve službě Google+ )


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena