České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Selhání ledvin fúze se podstatně zvýší na (2012.3.8 míst) je riziko úmrtí u pacientů s diabetes typu 2

 
onemocnění sektorové News /diabetu /selháním ledvin spojení výrazně zvyšuje riziko úmrtí u pacientů s diabetem 2. typu (2012.3. 8 zápisy)

2 diabetes pacient má vysoké riziko úmrtí ve srovnání s non-diabetiků, v případě složité se selháním ledvin, které dále zvyšuje riziko úmrtí, byla prokázána ve studii meta-analýzy. Pacient, ale to byl rok za 0.28-8.24, diabetes 2. typu složité se závažným onemocněním ledvin - studie Ebrahim Barkoudah a jeho kolegové z amerického Brigham a ženské nemocnice (Boston) šel, pacientů s diabetem typu ročního rizika úmrtí 100 pacientů 2 , Bylo jasné, že 100 pacientů - až 5,9 - 8,24 ročně. Podle lékařského časopisu „kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění,“ publikoval v novinách dne 21. února v on-line verzi, meta-analýzu u pacientů s diabetem 2. 22, který byl sledován po dobu delší než jeden rok, jak je téma randomizované kontrolované studie jedinců, celkem Bylo provedeno pro 92 000 lidí a zhruba 7 000 úmrtí.

roční riziko úmrtí u pacientů s diabetem 2. typu, byl rozdíl v průměru 30 krát testem. Výsledky analýzy u pacientů s nízkým rizikem úmrtí je relativně mladá a méně než 59 let bylo zjištěno, že příznaky selhání ledvin, že existuje menší tendence. Většina pacientů s vysokým rizikem úmrtí, dlouhé trvání diabetu u starších (průměr 15 let), s vysokou hladinou cukru v krvi, příznaky onemocnění ledvin bylo pozorováno více. Onemocnění ledvin bylo spojeno s nejvyšší mírou úmrtnosti.

V případě tohoto výsledku je American Diabetes Association (ADA) Mr. Medical děkan Vivian Fonseca, řekl: „Výška rizika úmrtí ledvin pacienta spojování nemoc není překvapivé“, „U pacientů s diabetem 2. typu často nevědí o své nemoci, mají tendenci utrácet pozůstatky dlouhou dobu a vysokou hladinu cukru v krvi na diagnózu. z tohoto důvodu neuropatie a cévních onemocnění, je snadné se spojit zrakově postižené, řekl, že ledvinové poruchy jsou také náchylné k závažné " . Dále poukázal na to, že „jelikož porucha ledvin závažná krevní tlak, hladinu cukru v krvi, kontrolní komplikace stále těžší, důležité mít na paměti, prevence onemocnění ledvin od brzy“.

Joel Zonszein pan amerického Montefiore Medical Center (New York) Klinické Diabetes Center také dohodnout na tento bod, aktivně s antihypertenziv, jako je například „inhibitory ACE a angiotenzin ⅱ blokátor receptoru (ARB) zejména u pacientů, regulace krevního tlaku se provádí, progrese do konečného selhání ledvin, je malý., aby se zpomalení progrese selhání ledvin, brzy vhodné terapeutické intervence se uvádí, že kritický. " (HealthDay News 02.5.21)

http://consumer.healthday.com/Article.asp?AID=662002Copyright (c) 2012 HealthDay Všechna práva vyhrazena
podíl: ..

Ctrl (otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru sdílet s
Facebook je (budou otevřeny v novém okně) klikněte potěšit a potom klepněte na tlačítko
se otevře ve sdíleném (nové okno ve službě Google+ )


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena