České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pre-diabetes není příčinou neuropatie (2012.3.15 příspěvky)

 
choroba odvětvími News /diabetes /pre-diabetes není příčinou neuropatie (2012.3.15 me)

pre-diabetes lidé (prediabetes), ve srovnání se zdravými jedinci, je to, že není citlivý na neurologické poruchy zvané malé vlákno polyneuropathy (small fiber polyneuropatie), bylo prokázáno v nové studii. Prediabetes, také známý jako prediabetes, i když hladina glukózy v krvi je vyšší než běžná hodnota se týká stavu, není dostatečně vysoká, aby se určil jako je diabetes.

Toto zjištění je lékařský výzkum hlásil v rozporu výsledky za posledních 20 let. Peter Dyck Dr. aktuální studijní výsledky výzkumu pěti letech zaměřit „asi 550 lidí v USA Mayo Clinic, který vedl výzkum (Rochester, MN), v malých pacientů vlákno polyneuropatie, příčinou non-pre-diabetes je určena k naznačují, že je třeba hledat. narušené odbourávání glukosy (IFG), abnormality cukru v krvi (IG) a metabolický systém zmatek s ním spojené, jako jsou zhoršené glukózové tolerance (IGT), je nepravděpodobné, že příčinou polyneuropatie, alespoň v minulosti bylo uvedeno, že vysoký, nikoli však frekvence „, jak bylo uvedeno v. Studie, medical journal "Diabetes Care (Diabetes Care)" byl publikován v březnovém čísle.

diabetická polyneuropatie k poškození nervových vláken po celém těle, obvykle postihuje dolní končetiny, jako chodidla a nohy. V této bolestné, poškození nervů život ohrožující, smyslové funkce a chování, způsobují problémy v tělesných funkcí. Dyck řekl, uvádí, že „protože existuje riziko komplikací způsobených overtreatment, lékaři by neměli provádět terapii při prevenci účely nástupu polyneuropatie v prediabetes“. (HealthDay News 02.5.24)

http://consumer.healthday.com/Article.asp?AID=662084Copyright (c) 2012 HealthDay. Všechna práva vyhrazena.


podíl kraju kliknutím (budou otevřeny v novém okně) sdílí Twitter (otevře se v novém okně) klikněte těšit a podílet se na
Facebook Sdílet na Google+ klikněte
(otevře se v novém okně)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena